Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pocinjem da ucim od 17h, sve vreme cekam ligu sampiona, 2 tiketa, i milina :) valdja cu da ucim kasnije :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo ne oni koji su meni trebali...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

sta se primash daki, kao da se ne zna vec tri nedelje ko je sledeci predsednik..., a nama je sve oko americkih izbora niti u dzep niti iz dzep, nego samo u bulju jer ce nas stejt department jebati kao i inache. Jedino sto je sa obamom malo sve zanimljivije jer lichi na scenario prve sezone 24ke, pa sad gledamo da li ce ga neki rednek jebati, da li ce instalirati kosh u ovalnoj kancelariji.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a nama je sve oko americkih izbora niti u dzep niti iz dzep, nego samo u bulju jer ce nas stejt department jebati kao i inache.

u ovom periodu na nas američka ekonomija ima većeg posrednog uticaja od njihove spoljne politike, a ekonomiju će obama solidno izmeniti ako mu bude dozvoljeno.

nego, reci ti meni, kakve on zgrade planira da gradi u vašingtonu? :*

Link to comment
Share on other sites

ti kao da pravish distinkciju izmedju americke ekonomije i spoljne politike, sto mislim da nije moguce :)

Od Obame se ocekuju nerealni rezultati. Samo zato sto je on crn i zna da izgovori nuclear i aluminum, za razliku od ove trenutne avetinje ne znachi da je carobnjak iz Oza. On je samo jedan covek koji je ipak nasledio drzavnu administraciju koja razmislja isto vec pola veka. Amerika je prosta kapitalisticka drzava u kome je jedan interes najvazhniji - kapitalizam, materijalna pohlepa odnosno "americki san" koji je u eri konzumerizma prestao da bude "mogu da budem sta god hocu" i postao "mogu da kupim sta god hocu"...

elem, dobro jutro, namestam album artwork na iPodu. :)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kako ga ubode ovaj ivan, k'o prstom u oko! doduse, malo je neumesno odmah odbacivati necije misljenje "cuti i dizajniraj" opaskom. mada, sta ja znam, ja sam glupi dj ;D

ovih dana je prosto neverovatno sta mi se dogadja. nikad mi nije vise bolela patka za zene, a nikad se nisu vise lepile. izgleda da su to neka nepisana zivotna pravila...

Edited by krmkozoid

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...