Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ako si hteo da budesh true shto nisi uzeo conversice, a ne ove nafurane, jk, idem na narodnjachke splavove, nike.

LoL, ne svidjaju mi se conversice, a i ima ih moj brat :)

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@urgh, izgledaju kao splavarke na prvi pogled, ali niko normalna ih ne nosi tako stegnute, imam taj model samo ne ovakve jer ih nema nigde, malo ih rasiris, i converse mogu da se sagnu :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

sinotj terao ortake da se krevelje u aparat dok sam im uperio lampu u facu,

nije ispalo lose jebote

2990012878_cdaf0fe0e1.jpg

inace odo ja na pivce neko, bas mi se pije.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Sad se vratih iz sushi bara, ostecen sam za brutalnu kolicinu novca :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

|< 0 _| | $ |\/| () R

|\| 3 Z |\| /\ |\/| $ '''|''' /\ C |_| O |) $ 3 |3 3

AAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAaaaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaA

Aaaaaaaaaaaaa

sutra u pola 8 ustajanje,ne mogu da fapujem sutra trening i rly gonna kill myself.

Link to comment
Share on other sites

pomozite mi...

pjan sam ko zna koji dan uzastopce, cak sam pre nedelju dana bio u fazonu 'necu da pijem tri dana' i treci dan sam morao sam sa sobom da uzmem vops da iscirkam:((( al dobro, barem imam svest o tome...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Shto sam se ja na slushao vecheras,u koji su kurac otishle ove klinke....Sedim se jednom devojkom,i slusham kako jedn riba optuzuje drugu kako se jebala sa njenim dechkom,bash pre nego shto je treca riba raskinula sa tim istom dechkom.I sad ova prva preti ovoj drugoj kako ce da pusti neke slike u promet(a ona je inache cerka direktora gimazije) ako ne uradi ne znam ni ja shta.I na kraju tu neko pljuvanje u lice palo...I ja sve to polu mrtav slusham u konfuziji.I fazon "wait,wait, what?"

Serem ti se u omladinu

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

bio na nekim karaokama i smorio se ko dupe. ne znam cemu sluze karaoke,slusas druge kako falsiraju pesmu sa mikrofonom koji susti... bezveze skroz :)

al dobro,bar se jelo posle. volim kad mi se vece zavrsi nekim hasom tako.

a te klinke seru ko foke. samo prazne price i nista drugo. cast izuzecima,odnosno,dronfuljama onim najgorim (sa kacketima).

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Cuti Kili do jaja ti je,

mislim,

realno.

4 ribe sam startovao veceraske, i nista, nichts, nada. Prva je bila lezba, druga imala decka, (mada ko to zna, mozda je samo 'tela da joj se skinem), treca me na keca odbila jer je 100% videla kad sam startov'o drugu, il' se bar nadam da je to, cetvrta mi je postala tol'ko ruzna kad sam joj prisao da sam sam zasr'o namerno. Imala je kreona za izvoz jebo te. Za Rusiju.

Smorio sam se; maaalo je falilo da startujem neku celavu, cisto da upotpunim krug, mada nisam smeo, kakve sam bio srece kapiram da bi prihvatila.

Bratori, uzivaj u wowu.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...