Jump to content

Need for speed Undercover


rusici

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Predpostavljam da pricas o Unergound 2, evo ovako: U Need for speed Pro street-u je bilo moguce totalno ili delimicno ostetiti auto, udaris u bankinu ili cosak ono pukne far, otpadne branik, direkno udaris i slupas ceo auto, ovaj deo ce biti nesto izmedju Underground 2 i popularnog Most Wanted dela, otprilike mesavina ta dva dela, vozice se gradska voznja, bice jurnjave sa pandurima i igra ce imati pricu od pocetka do kraja.

Evo ti jedan film da vidis kako to izgleda

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro mozda ce ti se dopasti kada ga budes igrao, mi smo igrali sve serijale od pocetka do kraja pa eto dopada nam se, ali to ne znaci da i ti malo ne probas pa da nam onda kazes utiske, ipak je rano jos pozz

pa da..... samo sam rekao da mi se ovaj snimak ne dopada :)

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Porsche Unleashed i Most Wanted su dva najbolja NFS-a! Porsche zato shto je bio vishe simulacija nego arkada, a Most Wanted zato shto je bio veoma igrabilan i zabavan.

Pro Street mi se nije svideo iz nekoliko razloga - prvi zato shto je upravljanje kolima postalo debilno i kola jako loshe skrecu, drugi - nema vishe free roaminga po gradu shto je mega minus...

Nadam se da ce Undercover da bude neshto kao Most Wanted i da ce malo lichiti na Pro Street inache ce biti smor...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

A ko radi Undecover (tj. koji studio ga pravi)? Nadam se da nisu ovi koji su radili Pro Street, jer mi se uopshte ne svidja ni grafika ni voznja...

Posle Race Driver Grid, ukljuchish Pro Street i kao da si se vretio u devedesete :(

Za sada raduje to shto je karta grada zaista ogromna u odnosu na Carbon i Most Wanted (trejler Tri City):

http://kotaku.com/5068519/need-for-speed-u...ity-bay-trailer

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

brate, nema, a i poredis igre sa razmakom vecim od decenije, stavi se malo u kontekst.

sto se tice ovog undercovera, nemam pojma, mrzim kad u ovakav zanr ubacuju pricu, ocu sandbox...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...