Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaaaaaaaaa jebena bubasvaba se sakrila u postolje od zvucnika, imam jebeni bad mojo na stolu, u usta joj se iserem!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Deste ljudi, deste ljudi! Vidim nema ovih ranoranilaca, pored kruka naravno :))

Sinoc bash bilo lepo vreme nekako, onako nije bash bash hladno bilo, a delovalo je da je chistiji vazduh nego inache, vrlo zanimljivo :)

aaaaaaaaaa jebena bubasvaba se sakrila u postolje od zvucnika, imam jebeni bad mojo na stolu, u usta joj se iserem!

Meni jedna bila ispod tastature, dok smo josh bili u bigzu, i ono kulirala tamo dok sam ja chuk'o jedno sat vremena, i onda izletela i ja se naravno prep'o ;)

Link to comment
Share on other sites

@sini mislis FDU?Nisam uspeo...sad sam na privatnom,singidunum,fakultet za medije i komunikaciju...barem do sledece godine... :)))

@dr. nick jel ti to nisi ovde bio prijavio da si se ozenio,ili sam ja nesto prevideo?

@topic gledao sinoc gospodare,sto kaze gotti,stvarno dobar film,nema sta...idem brzo da se spremim,pa palim...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro besna maso radnika i neradnika \o/

Jos jedan iole normalan dan me ceka (valjda)

@Atomic

gz , uzmi SC4 da se tabamo xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

macane, sanja te i staro i mlado (staro je kojot) [roflmao]

Edited by Krukozord

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@sini mislis FDU?Nisam uspeo...sad sam na privatnom,singidunum,fakultet za medije i komunikaciju...barem do sledece godine... :)))

@dr. nick jel ti to nisi ovde bio prijavio da si se ozenio,ili sam ja nesto prevideo?

@topic gledao sinoc gospodare,sto kaze gotti,stvarno dobar film,nema sta...idem brzo da se spremim,pa palim...

hoho djole, furash sa sandrom na fax:)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro svima....

DNR...rano si poceo da se razvodis...:)

@Kole

Ipak si istrcao sinoc svoj deo, a i Vasa je...:)

Za onu drugu stvar cu da vidim veceras...:)) Sve moram za vas da radim...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...