Jump to content

pričajte


Recommended Posts

ZNAS STA ZVERKO,VOZI SE TI GRADSKIM PREVOZOM,ZNASH?!

:))))))))

Za neupucene,upravo sam gledao Zverka na foxu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovom gradu treba naplatna rampa na brankovom mostu na kojoj ce se naplacivati 100 evra kazna ako sam idesh e klasom ili toyotom landcruiser na posao u centru....a ne da nam gradske vlasti daju isprazne savete o gradskom prevozu kada i oni sami znaju da ovaj grad nema dovoljno saobracajnica za sva vozila. nije vishe ovo 1970ta.

inache danas sam lepo raspolozen. zavrshio mnogo toga, crtkao malo za svoju dushu u "vojsci"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pa zaova 2 dana :

Prosto BGD je lepsi :)

i moderniji

Jebote sinoc im bili izbori, pobedili neki i niko mrtav...cak ni neka proslava velika :S

Na stranu jedino sto ovi prvi podaci govore da je bgd skuplji :) Jebes ti to

Ne ozbiljno nekako je....kao neki planinski grad u nekoj dosadnoj planinskoj zemljici, nisam odusevljen iskreno

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa zaova 2 dana :

Prosto BGD je lepsi :)

i moderniji

Jebote sinoc im bili izbori, pobedili neki i niko mrtav...cak ni neka proslava velika :S

Na stranu jedino sto ovi prvi podaci govore da je bgd skuplji :) Jebes ti to

Ne ozbiljno nekako je....kao neki planinski grad u nekoj dosadnoj planinskoj zemljici, nisam odusevljen iskreno

pa ne znam šta si očekivao od grada od 250 hiljada stanovnika. svi ti mali austrougarski gradovi su lepi i sređeni, super su za jedno popodne, a na duže se smoriš.

u malo sam gradova bio koji su gotivniji od beograda. još samo da neko preformatira beograđane u malo normalnije ljude, i bili bismo super.

Link to comment
Share on other sites

i ja od danas zvanicno brucos :)

upisao sam fmk,singidunum.Bio sam malo tamo,'vamo,ali na kraju odlucio da je ipak najbolje da upisem ovo.Videcemo kako ce to sve proci,na kraju krajeva,nemam sta da izgubim.

Veceras u bioskop,idem da odgledam ljubav i drugi zlocini :)

NE SERI? Ahahahahhahaha :))) evo ja dao prvu godinu, vichi ako ti trebaju radovi i ostala sranja :D

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...