Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cudan dan danas...

ustao kasno,blejao do uvece.Posle izasao sa devojcicom,uzivao sa njom,stvarno mi je bilo jako prijatno.Posle se nasao sa drustvom nekim,i boze moj koje je to mrtvilo.To ne mozes nikako da pokrenes,pomeris,das ideju da se negde ide,nesto radi,ma kakvi.Svadjao sam se sat vremena oko toga,ali ne vredi,kad covek ne zeli nesto da prihvati,onda ne zeli.I na kraju se mnogo iznervirao zbog toga jer sam shvatio da sam se i ja delimicno umrtvio jer sam u takvom drustvu...i sad sam nervozan do jaja,necu moci ni da zaspim.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

kad nisam postao kafanski tip na vreme bolje i sad nego nikad

anyway doshla mega ekipa iz bg-a tamburashi belo vino na chachkalicu njanjanjanja kakva kvalitetna zeza a nisam ni pijan nit ista (osim sto sam kao poceo da pushim bljak)

briga me za zimu briga me za sve krzno mi je toplo ja sma pravi medved

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

shvatio sam da sam za ceo vikend bio napolju 5 sati, da sam odigrao 30 partija dote, 10 sati proveo u wowu......kili ima li leka

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

omg kako cu da igram dotu na ugasenom kompu

lol

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

laku noc neradni narode

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Posle se nasao sa drustvom nekim,i boze moj koje je to mrtvilo.To ne mozes nikako da pokrenes,pomeris,das ideju da se negde ide,nesto radi,ma kakvi.Svadjao sam se sat vremena oko toga,ali ne vredi,kad covek ne zeli nesto da prihvati,onda ne zeli.I na kraju se mnogo iznervirao zbog toga jer sam shvatio da sam se i ja delimicno umrtvio jer sam u takvom drustvu...i sad sam nervozan do jaja,necu moci ni da zaspim.

Brate imam neki slican trip,samo sto ja primecujem koliko sam se jebeno ZAGLUPEO.ZNACI GLUP SAM DO JAJA I NISTA NE RADIM DA TO PROMENIM.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...