Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Definitivno cu prestati da pisem po topicima gde mi nije mesto, tipa Zvezdinom i fudbal Prichajte, ulazim u rasprave sa nebitnim likovima i smorilo me to vise, a i dosta se vredja.Od sada samo Partizan i Kladionica topik i rest of the forumsz :D

Sada malo Oasis pa kunt :)

Edited by ArktickiMajmun
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

=.=

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

vratio se iz skole,sad cu da izblejim maksimalno :D

btw,jako mi se svidela jedna devojchica, i sad blejkam chitave odmore na vratima chekam da je vidim,smor :(

it's spreading already :)

Brate pridji i zabi joj jadac,protivno verovanjima, ribe se jako loze na to!Tvoja je na keca!

da li je to tako lako?! :(

kupio lone u springfildu, jebenih 60 evra. ne mogu da verujem da ne moze nista da se nadje da valja, a da ne kosta boga oca...

sutra idem da vidim koliko mi je zardjao engleski, i da upisem pripreme za GMAT, nadam se da moze na rate, inace sam puk'o k'o zvecka.

kako udjem u taj spf,tako bih uzeo sigurno prvih 10 stvari za koje se uhvatim...mnogo dobra prodavnica...ako valjaju,nemoj da ti je zao 60e... ;))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

raskinula riba samnom olo... nema vishe blejkanja (copyright lesko) :D

a jebo mater, jesu sve zene kurve svega mi, valjalo bi piti nesto sada :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nemoj da pijes, gutaj eksere, manje je stetno... ;)

ma opusteno, ko je jebe retardiranu. od sutra krecem na kik boks. se zanimam malo.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

E stvarno nije zdravo aj na spavanje oba trojca

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da spavam pa to ti je :/

Reshio chovek da se igra velikog brata samo bez cenzure

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mozesh da napravish kolekciju Vrachar u zoru

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ma opusteno, ko je jebe retardiranu. od sutra krecem na kik boks. se zanimam malo.

Opusti se Marko, idi slomi nekom nos, pa ce da bude bolje...:) [b)]

Ili josh bolje, aj na basket...:)

on topic> Dobro jutro svima...kako ste...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Opusti se Marko, idi slomi nekom nos, pa ce da bude bolje...:) [b)]

Ili josh bolje, aj na basket...:)

aj u 6 kod cesme na adi :))

@formica

ocesh sad da se bavish muvingom u slobodno vreme;)

ako me dule ugura u njegovo preduzece :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...