Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Joj al' sam nesto glupo spavao sinoc, nekako naopako :) I onda taman kad mislim da cu da se oraspolozhim uz tv manijake, skapiram da ih nije bilo, iako stoji da su u podne po programu. Bezveze. Barem sam zato bio do Trpkovica prepodne, ou jea! ;)

Link to comment
Share on other sites

auh, ceo dan radim tekstove, sad sam konacno free. doduse, napolju je hladno i jadno, a ne sedi mi se za kompom, ne znam sta da radim. poceo sam da citam hesea, ali to cu pred kunt da nastavim...

sad cu da zovem ortaka da mu banem na fuju i shah ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Uh, bilo fino na kuglanju, a posle otisli u Sunset i sedeli pored kamina i cirkali kuvano vino...

Btw...cini mi se da se prvi put desilo da je na kuglanju bilo vise zenskog sveta nego muskog...lol...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Bogamu ziv sam.

Danas mi je posle kuglanja u kafani odjednom tako pozlilo da sam mislio da cu da umrem.

Svi simptomi uzasa su biili tu.

Hvala wow drugarima sto su me doveli kuci :)

Bogami odo u ponedeljak na ispitivanja, ono je bio horor :)

Mada prvi put sam u zivotu dobio da zgutam bendzose :)

Svet je lep i umiljat i tako mazan i topao.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

uf, izasao sam i ispeglao 5-6km setnje sa ortakom, nisam ni cirkao, ni purnjao, a subota vece je, do jaja!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...