Jump to content

Australia: Ecstasy safer than booze


Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaka stvar sa kojom se pretera je losa, a ovde na scenu stupaju i doziranja. Pakla dnevno bi bila ekvivalent zabadanja ijeva jednom nedeljno na zhurci ako cemo odokativno pa mi ti reci sta je stetnije?

ijevi,by miles

ZBOG TAKVIH KAO STO SI TI DECA ZAPRAVO POCINJU DA PUSE I PIJU .... a to sto ce posle zabosti ekser je najmanji problem ...

objasni mi ono prvo a za ovo boldovano se nadam da se shalish

Pritom eto ja nikad nisam cuo da je neko odlepio od eksera, a primera radi hofman se nazhiveo 100 i kusur godina na esidu od koga sam video da ljudi odlepe kad preteraju. Ali zato svako ko je dugo pushio ima danas problema, a dosta ljudi koji su pili preterano imaju danas problema zbog toga.

stani,zashto kada god spomenesh preterivanje ti spominjesh samo alkohol i pljuge?koliko ljudi su doziveli 100. uz pjuge i alkohol?jel ih to cini bezopasnim?zar ti stvarno mislish da ovim klincima koji su sa 16 god progutali ekser (i svrshili 3 puta u gace) nece da padne na pamet da i oni preteraju malo?samo sine,oni ce da plate MNOGO vecu cenu za to preterivanje

preterivanje sa alkoholom i cigaretama moze da ti sjebe zdravlje,i sjebace ti,ali droga ce da ti upropasti zivot

trebao bi da malo razmislish pre nego shto poistovetish paklu pljuga dnavno u toku nedelju dana sa zabadanjem eksera vikendom.

teoretishesh o ovome kao da pricamo o wow-u,ove stvari nisu za zajebavanje

Link to comment
Share on other sites

ijevi,by miles

objasni mi ono prvo a za ovo boldovano se nadam da se shalish

Zato sto su pljuge LEGALNE i alkohol je LEGALAN i klinci misle pa kako moze biti lose ako je LEGALNO ... ili ban sve ili dozvoliti sve ...

stani,zashto kada god spomenesh preterivanje ti spominjesh samo alkohol i pljuge?koliko ljudi su doziveli 100. uz pjuge i alkohol?jel ih to cini bezopasnim?zar ti stvarno mislish da ovim klincima koji su sa 16 god progutali ekser (i svrshili 3 puta u gace) nece da padne na pamet da i oni preteraju malo?samo sine,oni ce da plate MNOGO vecu cenu za to preterivanje

preterivanje sa alkoholom i cigaretama moze da ti sjebe zdravlje,i sjebace ti,ali droga ce da ti upropasti zivot

trebao bi da malo razmislish pre nego shto poistovetish paklu pljuga dnavno u toku nedelju dana sa zabadanjem eksera vikendom.

teoretishesh o ovome kao da pricamo o wow-u,ove stvari nisu za zajebavanje

Kako ce zbog preterivanja sa gudrom da plate vecu cenu od preterivanja sa alkoholom i cigarama? Notorni alkoholicari se razlikuju od pajdomana kako tacno? Pritom niko ovde pajdo pomenuo nije, a od eksera neces ni prismrdeti alkosu ...

Onaj kome vikend droga upropasti zivot bi klikerom sebi sjebao zivot.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

s'kim se ti raspravljash mohi :]

zaboravio sam da ti nacrtam da sam mislio na drogu tipa exera ili dopa,ne na kafu

nego mr smartass po tebi je alkohol opasniji od eksera?

jednostavno pitanje,daj jednostvan odgovor

i josh jedna stvar pre nego shto mi odgovorish-sa cime cesh ti da podupresh taj odgovor?sa onim shto si procitao u kuriru?

Kako ce zbog preterivanja sa gudrom da plate vecu cenu od preterivanja sa alkoholom i cigarama? Notorni alkoholicari se razlikuju od pajdomana kako tacno? Pritom niko ovde pajdo pomenuo nije, a od eksera neces ni prismrdeti alkosu ...

NOTORNOM ALKOSU NECE NI PRISMRDETI NOTORNI "KSEROMAN"?

ja josh nisam upoznao notornog kseromana,koji moze da guta eksere svakodnevno godinama

zashto?zato shto takvo stvorenje i takva cuka ne postoji

kako se razlikuju pajdomani od alkosa?za sada nisam sahranio ni jednog drugara alkosa

btw klinac ce pivo da kupi od sisate konobarice a pljuge od babe na kiosku,dok ce za eksere da ide kod lerdija,i hteo ili ne,uci ce u tu pricu

oni koji su se u srednjoj shkoli napijali na punoletstvima sada zavrshavaju fakultete,dok su oni koji su tada gutali eksere (vecinom)sada na dopu

nemash ti pojma sa zivotom,ako moze da se kontrolishe covek od 25 godine ne znaci da ce moci i balavi klinac

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Svi što tvrde da je alkohol opasniji od droga će promeniti ploču jednog dana kad postanu ćalci... mislim, da vidim lika koji će da kaže za sina "bolje da guta eksere nego da pije pivo".

fala kurcu neshto normalno da procitam

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

AHHAHAHAHHA desi dula 100 godina:)

JA znam ne jendog nego vise likovi koaji su konstatno na amfetaminaima.. speedu nista im ne fali bar na prvi pogled.|Sve su to mladi i pravi i zdravi ljudi kapirma da to kompenzuje orgtanizam za sada

Inace lepo kaze dotor jedna pilua ekstazija nedljeno je bolje nego 2 litre vinjaka needljeno.... tako da ne vidim razlog za vase kukanje.....

DESI KOJOTE!

koja banana rasprava

my 2 cents

kad si alkos i dalje mozes da budes smeker. kad si sprzen hemijom ne

ahaha, stija objasnio:)...btw, sve iskusni alkosi i komani na ovom forumu:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ljudi, jedan porok vodi ka drugom, u pocetku ce klinac da se krije dok pusi, pa ce polako kasnije da cirka. Kada bude malo stariji iz fazona ce poceti da duva. Da bi potom usledilo pravo razvaljivanje od svega i svacega. Naravno da to ne rade svi. Ali uzimanjem jednog od poroka vremenom ce ti to postati skroz normalno tj. pocece da ti menja svest o tome sta je lose. Alkoholicar ce da kaze ja pijem, sta je tu lose? Barem se ne drogiram, lik na ekserima ce reci ja se ponekad kucam ali nisam kao pajdoman. A u stvari svi su u sranjui niko ne zeli da pogleda istinu u oci. A to gledaju klinci i kapiraju da je ok.

Poenta je da je svaki porok i da bi sve to trebalo zabraniti.

Link to comment
Share on other sites

ja nisam iskusan koman, ali mogu da kazem neki moj zakljucak, koji ne mora da bude tacan, ako nekad budem koman, moci cu garantovane zakljucke da donosim:)

-notorni alkos je grdji prizor od notornog pajdomana, mislim na bas, bas sjebane alkose, ne one amatere staklastog pogleda sto kenjkaju ispred zadruge. tako da, ako pricamo o sjebavanju, isto sranje drugo pakovanje otprilike.

-sto se tice navlakuse, alkohol je sigurno bezbedniji od pajda, u smislu kolko mozes lezeran da budes. da se razumemo, u alkoholizam se sklizne neprimetno i zajebano je to iskontrolisati, prakticno nemoguce, osim da otklonis sve faktore rizika, ali opet, statisticki gledano, vikend pajdomani koji postali profi deru vikend alkose koji su postali profi milion prema jedan. ja sam bio u nekoj fazi alkoholizma, ne nekoj poodmakloj, fala bogu, ali sam to skontao i voljno se vratio u normalu, mislim da sa pajdom ne bi bilo teoretske sanse u nekoj ekvivalent fazi.

zato ja licno ne mogu da povucem znak jednakosti izmejdu alkohola i pajda (jacih droga), nema sanse, jok ja:)

sto se tice cele rasprave, lol je, mislim, svaki ciga hvali svoga konja, pa i ja, mada gledam da budem objektivan, u suprotnom bih napisao samo nesto tipa 'rakia konekting pipl pajdo sranje' i to bi bilo to:)

Poenta je da je svaki porok i da bi sve to trebalo zabraniti.

sa ovim se ne slazem, jednostavno mislim da ljude treba informisati, zabraniti za mladje od xx dina, a onda legalizovati sve i a u kurac, idemo:) necu ja nekom da uskracujem trip da radi sta god oce. sad ja imam pravo da jebem gumenu lutku i lomim sebi prste cekicem ako ocu, ali ne mogu da se zanistim pajdom, to je sranje. cela poenta je u tome da se sprece mladi mozgovi koji ne umeju lepo da proracunavaju sta dobijaju, sta gube, koji su faktori rizika i uopste da razmisljaju racionalno da se bezveze sjebu, a ne da se coveku uskrati mogucnost da se zabavlja/sjebava kako god oce.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zaboravio sam da ti nacrtam da sam mislio na drogu tipa exera ili dopa,ne na kafu

nego mr smartass po tebi je alkohol opasniji od eksera?

jednostavno pitanje,daj jednostvan odgovor

i josh jedna stvar pre nego shto mi odgovorish-sa cime cesh ti da podupresh taj odgovor?sa onim shto si procitao u kuriru?

crtaj svojim drugarima, meni nema potrebe. naprotiv, ti si pogreshno shvatio shta sam napisao. nisam mislio da poredim alkohol sa kafom, zato shto kafu smatram drogom (mada ni ne iskljuchujem. mogli bi boga oca stvari da okarakterishemo kao drogu ako bi bili dosledni), nego sa "pravim", drushtveno neprihvatljivim, drogama.

tako da da, smatram alkohol opasnijim od eksera. ako si simple minded, kao shto tvrdish, onda ti je ovo dovoljan odgovor. a ako hotjesh detaljnije onda bi morali da definishemo kako da poredimo uchestalost gutanja eksera sa uchestaloshtju pijenja alkohola. koje su to merne jedinice? u svakm sluchaju, kakve god da su, po meni je alkohol shtetniji od ekstazija, ako se oba uzimaju u ravnopravnim mernim jedinicama.

u malim jedinicama oba su relativno bezopasna, pogotovo za fizichki zdravu osobu. s'tim shto ti ekstazi pruzha vishe, bez rasprave. jedino shto neko mozhda vishe voli "rad" alkohola, ali to je vetj na lichnoj bazi. mada i to lichno mishljenje chesto zna da bude uslovljeno socioloshki, ali da ne dubimo toliko.

u srednjim jedinicama, alkohol vetj pochinje da bude zabrinjavajutje opasan, dok je ekstazi i dalje u sejfti limitu. pricham za trajni dmg za telo i psihu. od alkohola nepovratno propadash. jede te. od ekstazija u tim dozama tjesh imati neke short term efekte gde se tripujesh da nije normalno da se osetjash tako dobro, ili da imash toliko energije, da mislish da tje ti chuka otkazati, vrutje ti je, itd. ali to je posledica nepoznavanja toga chime se radish (edukacija bi pomogla da se time radish pravilno i da smanjih bilo kakav rizik na minimum), kao i psihichka posledica, uslovljena isto tako nepoznavanjem, paranojom, hipohondrijom, whatever. fizichki, oni su kul, i kada prestanu da uzimaju ekstazi u srednim kolichinama, ili prestanu skroz, oni se vratjaju na stanje pre nego shto su uzimali ekstazi uopshte.

u velikim kolichinama je i jedno i drugo kritichno opasno. alkohol, jer si u ovoj kategoriji vetj od opasnosti od ciroze jetre, recimo, da ne pricham o gomili naizgled malih fizichkih promena koje su tu nepovratno. menja ti i psihu, kao pajdo shto je menja posle nkog vremena. ti vishe nisit isti chovek. ponashash se kao alkos, izgledash kao alkos, prichash kao alkos, ti si alkos nepovratno. ekstazi u velikim kolichinama ima veliku shansu, za razliku od alkohola koji ima 100% shansu, da ti sjebe mozak. samo shto za sada niej bilo dovoljno studija na tu temu, dokaza nema, pa prema tome ne znamo zapravo kolike su shanse za to (da me ne shvatish pogreshno, ovim ne pokushavam da opravdam drogiranje u tim kolichinama).

u svakom sluchaju, alkohol u obliku u kom ga konzumiramo nema neku medicinsku svrhu, osim za dezinfekciju. dok ekstazi ima. ekstazi pored toga pruzha vishe konzumentu, jeftiniji je, i posledice su slabije.

NOTORNOM ALKOSU NECE NI PRISMRDETI NOTORNI "KSEROMAN"?

ja josh nisam upoznao notornog kseromana,koji moze da guta eksere svakodnevno godinama

zashto?zato shto takvo stvorenje i takva cuka ne postoji

pa ovde je problem to shto nemamo neki ustaljeni model komparacije za eksere i alkohol. ono shto sam gore vetj rekao, neke jedinice kolichinska za odredjeno vreme, sa kojima bi mogli da poredimo lakshe.

ali pored toga, bezveze ti je poredjenje za ove notorne poshto ove dve stvari, alkohol i ekseri, proizvode totalno drugachiji rad, koji opet uslovljava redovnost upotrebe. mislim, niko ne zabada eksere svakdnevno tokom duzheg perioda, duzhe od 10 dana recimo.

da kazhemo da je notorni alkos taj koji cirka svaki dan, a notorni ekimen onaj koji ume da zabada po par dana za redom, recimo, jednom mesechno (mada ja takvog ne znam:). tu ovaj ekimen ne mozhe da prismrdi alkosu, da.

btw klinac ce pivo da kupi od sisate konobarice a pljuge od babe na kiosku,dok ce za eksere da ide kod lerdija,i hteo ili ne,uci ce u tu pricu

oni koji su se u srednjoj shkoli napijali na punoletstvima sada zavrshavaju fakultete,dok su oni koji su tada gutali eksere (vecinom)sada na dopu

to za dostupnost, i sve posledice, je krivo drushtvo, a ne sama droga. ono, zabrani pljuge, i ilegalnu trgovinu istima daj u ruke dilerima droge, i imatjesh isti argument "za pljuge tjesh itji kod lerdija, i hteo ili ne, utji tjesh u tu prichu...".

dalje nauchno istrazhivanje ekstazija, opsezhne studije, edukacija tih mladih ljudi oko rekreativnih droga, stavljanja svega van granica tabua, i problem reshen.

ovo za eksere u gimnaziji je netachno. kolko ih znam koji su gutali tada, a ne znam dal je dvoje zavrshilo na paji. a i za to dvoje me netjesh ubediti da im je ekser kriv.

Link to comment
Share on other sites

ali zaboravljate jedan trip sa alkoholom - sama konzumacija je gotivna, to nijedna druga droga nema (barem ne one koje mi trenutno padaju na pamet). mislim, ladno pivo na +30 na verandi, pa taman bih ga pohaso i da mi das bezalkoholno, mada dobro, to je gej. ne pije se alkohol da bi te radio, tj NE MORA da znaci da ljudi piju alkohol da se urade, imas ljude koji uzivaju u vinu, ja uzivam u pivu recimo, da ocu da se uradim, uzo bi po kile vinjaka i proso i jeftinije, a i brze bih se doveo u intoksinirano stanje. naravno, nekad pijem da se napijem, ali ja licno recimo volim pivo kao pivo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

NOTORNOM ALKOSU NECE NI PRISMRDETI NOTORNI "KSEROMAN"?

ja josh nisam upoznao notornog kseromana,koji moze da guta eksere svakodnevno godinama

zashto?zato shto takvo stvorenje i takva cuka ne postoji

kako se razlikuju pajdomani od alkosa?za sada nisam sahranio ni jednog drugara alkosa

btw klinac ce pivo da kupi od sisate konobarice a pljuge od babe na kiosku,dok ce za eksere da ide kod lerdija,i hteo ili ne,uci ce u tu pricu

oni koji su se u srednjoj shkoli napijali na punoletstvima sada zavrshavaju fakultete,dok su oni koji su tada gutali eksere (vecinom)sada na dopu

nemash ti pojma sa zivotom,ako moze da se kontrolishe covek od 25 godine ne znaci da ce moci i balavi klinac

1) jesam lepo gore rekao da se razlicite stvari uzimaju u razlicitim dozama, dakle ne gutas ekser svaki dan kao sto pijes svaki dan. ILI DA TI POJEDNOSTAVIM POSTO VIDIM DA TI JE MOZAK NA MALO GORIVA NIJE ISTO KRIGLA PIVA I KRIGLA RAKIJE

Pa zato lepo i pivo i pljuge i kserove ili na trafici ili od lerdija ...

A ja sam se rodio sa 25? Ljudi koji imaju tendenciju da od ksera dodju do pajda bi se ako ih zatvoris u kucu godinu dana na kraju izboli nozem ...

ja nisam iskusan koman, ali mogu da kazem neki moj zakljucak, koji ne mora da bude tacan, ako nekad budem koman, moci cu garantovane zakljucke da donosim:)

-notorni alkos je grdji prizor od notornog pajdomana, mislim na bas, bas sjebane alkose, ne one amatere staklastog pogleda sto kenjkaju ispred zadruge. tako da, ako pricamo o sjebavanju, isto sranje drugo pakovanje otprilike.

-sto se tice navlakuse, alkohol je sigurno bezbedniji od pajda, u smislu kolko mozes lezeran da budes. da se razumemo, u alkoholizam se sklizne neprimetno i zajebano je to iskontrolisati, prakticno nemoguce, osim da otklonis sve faktore rizika, ali opet, statisticki gledano, vikend pajdomani koji postali profi deru vikend alkose koji su postali profi milion prema jedan. ja sam bio u nekoj fazi alkoholizma, ne nekoj poodmakloj, fala bogu, ali sam to skontao i voljno se vratio u normalu, mislim da sa pajdom ne bi bilo teoretske sanse u nekoj ekvivalent fazi.

zato ja licno ne mogu da povucem znak jednakosti izmejdu alkohola i pajda (jacih droga), nema sanse, jok ja:)

sto se tice cele rasprave, lol je, mislim, svaki ciga hvali svoga konja, pa i ja, mada gledam da budem objektivan, u suprotnom bih napisao samo nesto tipa 'rakia konekting pipl pajdo sranje' i to bi bilo to:)

sa ovim se ne slazem, jednostavno mislim da ljude treba informisati, zabraniti za mladje od xx dina, a onda legalizovati sve i a u kurac, idemo:) necu ja nekom da uskracujem trip da radi sta god oce. sad ja imam pravo da jebem gumenu lutku i lomim sebi prste cekicem ako ocu, ali ne mogu da se zanistim pajdom, to je sranje. cela poenta je u tome da se sprece mladi mozgovi koji ne umeju lepo da proracunavaju sta dobijaju, sta gube, koji su faktori rizika i uopste da razmisljaju racionalno da se bezveze sjebu, a ne da se coveku uskrati mogucnost da se zabavlja/sjebava kako god oce.

Alo dulijo brate radis ono sto tebe najvise nervira ... uzimas neciji post i trazis na sta mozes da das upecatljivu repliku nevezano za to dal se taj post odnosio na to.

PET PUTA SAM GORE REKAO DA NE PRICAMO O PAJDU I POMENUO DA BI SAMO PAJDO MOGAO DA SE POREDI SA NOTORNIM ALKOHOLICARIMA PO SVOJIM KVALITETIMA dok ostale droge tj one o kojima je zapravo rech ne mogu da prismrde ...

Sto se tice ovoga "svako svoga konja hvali" pa nisam ja ovde pricao da treba legalizovati kserove, a zabraniti pljuge i alkohol nego sam misljenja da treba ili dozvoliti sve ili zabraniti sve. Vi ste ti koji branite svoje konje (alkohol i pljuge), a inace koji bi moj konj bio ovde? Pijem uvek kad izadjem i kako se ja onda uklapam u tu vasu SUBJEKTIVNU klasifikaciju?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

jebo mamu shta vi raspravljate

doshao je chovek i rekao "jebote, bolje dajte deci eksere nego da piju ovako kao shto sad piju" i odjednom krenuli ljudi da pishu tropasusne postove u kojima porede alkohol sa heroinom, a drugi izjavljuju kako se od eksera umire ali alkohol i heroin su ok za ljudski organizam

sve je to djubre i na sve se treba posmatrati podjednako. "cigare su najmanje shtetne". dobro, ali su shtetne. vutra je, po telo, manje shtetna od cigare. ajde da legalizujemo vutru jeee.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

@ ramirez sa mnogo toga se ne slazem ali me stvarno mrzi da pishem sve

tako da da, smatram alkohol opasnijim od eksera

apsolutno se ne slazem,i ne mogu da verujem da neko moze ovo da napishe

u srednjim jedinicama, alkohol vetj pochinje da bude zabrinjavajutje opasan, dok je ekstazi i dalje u sejfti limitu. pricham za trajni dmg za telo i psihu. od alkohola nepovratno propadash. jede te. od ekstazija u tim dozama tjesh imati neke short term efekte gde se tripujesh da nije normalno da se osetjash tako dobro, ili da imash toliko energije, da mislish da tje ti chuka otkazati, vrutje ti je, itd.

stani,a od ekstazija "povratno propadash"?pa on ti unishti memoriju

bez namere da se svadjam,ovo je totalna glupost.prvo,da razjasnimo,daleko od toga da sam alkoholicar,napijem se vikendom i to je to.to na stranu,gudra koja ti totalno i nepovratno menja psihu,i pretvara u totalno drugu osobu je ekstazi,spid,slicice.to je 100% cista hemija.cak te heroin ne sjebava psihicki kao brzine.fizicki normalno,ne treba ni komentarisati,dop je samoubistvo.

u svakom sluchaju, alkohol u obliku u kom ga konzumiramo nema neku medicinsku svrhu, osim za dezinfekciju. dok ekstazi ima. ekstazi pored toga pruzha vishe konzumentu, jeftiniji je, i posledice su slabije.

heroin moze da se koristi (i koristio se) u medicini(kao painkiller),pruza vishe konzumentu i od alkohola i od ekstazija,koshta kao 2 exera i jednokratne posledice apsolutno ne postoje.

jel to znaci da je heroin "way to go"? ma daj

mislim, niko ne zabada eksere svakdnevno tokom duzheg perioda, duzhe od 10 dana recimo.

a shta mislish zashto?

da kazhemo da je notorni alkos taj koji cirka svaki dan, a notorni ekimen onaj koji ume da zabada po par dana za redom, recimo, jednom mesechno (mada ja takvog ne znam:). tu ovaj ekimen ne mozhe da prismrdi alkosu, da.

mi poredimo shtetnost alkohola i shtetnost ekstazija.ne mozesh da napishesh da je alkohol shtetniji a kao poredjenje koristish primer svakodnevnog pijancenja po ceo dan i gutanja 4 eksera mesecno.

to za dostupnost, i sve posledice, je krivo drushtvo, a ne sama droga. ono, zabrani pljuge, i ilegalnu trgovinu istima daj u ruke dilerima droge, i imatjesh isti argument "za pljuge tjesh itji kod lerdija, i hteo ili ne, utji tjesh u tu prichu...".

naravno,ali situacija je trenutno takva

ovo za eksere u gimnaziji je netachno. kolko ih znam koji su gutali tada, a ne znam dal je dvoje zavrshilo na paji. a i za to dvoje me netjesh ubediti da im je ekser kriv.

ne mogu ja da znam shta se deshavalo u tvojoj shkoli i kod tebe.ja znam da su 80% ljudi sa kojima sam ishao na zurke 2001. sada na dopu

mislim,rasprava je suvishna,i nikad necemo da se slozimo.

svako ima pravo na svoje mishljenje,a video bi tebe kako bi reagovao kada bi video mladjeg brata/sestru iskrivljene od eksera

1) jesam lepo gore rekao da se razlicite stvari uzimaju u razlicitim dozama, dakle ne gutas ekser svaki dan kao sto pijes svaki dan. ILI DA TI POJEDNOSTAVIM POSTO VIDIM DA TI JE MOZAK NA MALO GORIVA NIJE ISTO KRIGLA PIVA I KRIGLA RAKIJE

PA KOJA JE TVOJA MERA MR MEGABRAIN?

UBIJANJE OD ALKOHOLA SVAKOG DANA===3 EXERA MESECNO?

pih,pa tako ja mogu da kazesh da je sedenje za kompom opasnije od igle u veni,poshto ja koristim mernu jedinicu 10h dnevno za kompom(koji ce ti sjebati kicmu i oci) naspram jednog fixanja mesecno

Sto se tice ovoga "svako svoga konja hvali" pa nisam ja ovde pricao da treba legalizovati kserove, a zabraniti pljuge i alkohol nego sam misljenja da treba ili dozvoliti sve ili zabraniti sve. Vi ste ti koji branite svoje konje (alkohol i pljuge), a inace koji bi moj konj bio ovde? Pijem uvek kad izadjem i kako se ja onda uklapam u tu vasu SUBJEKTIVNU klasifikaciju?

ja ne branim nikakve konje,ja ovo pishem iz iskustva i dobre namere,ne da bi se pravio pametan i svadjao kao odredjeni nizi oblici zivota npr TI.

ajde priznaj,realno,shta ti znash o ovoj tematici?

procitao si neki flajer dok si cekao kod zubara?

video na netu dok si licovao av?

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Brate psy ponašaš se kao pubertetlija koji misli da je popio svu pamet ovog sveta

Ne čitaj samo zaključke, delove rečenica, posebno one koje tebi odgovaraju i normalno razgovaraj.Ne razumem ni njih što se uopšte trude da ti objasne nešto, pa makar i oni bili u krivu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...