Jump to content

MC Donalds double cheeseburger


Recommended Posts

Ja jedem u meku od kad znam za sebe, ponekad 20 puta mesecno, ponekad ne jedem po 2-3 godine. Fora je u tome sto su njiovi porizvodi mnogo ukusni, i valjaju samo ako se jedu svezi, ne mogu da se najedem od jednog obroka ali sam barem zasicen, a ako fazon jedem 20 minuta kasnije od kad sam kupio onda se hrana ohladi i nije samo sto ne valja nego posle boli stomak i muka je ceo dan.

???????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je u meku ovek dobitna kombinacija bila veliki pomfrit + velik shejk od chokolade,mmm

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa ne, ja sam pokusao da ukazem na fenomen koji se ispoljava na meni :)

Pojedem jedan bigmek, gladnjikav i dalje, ali za pola sata nije mi ni do jela ni nicega, ko da sam pojeo bure cementa i popio 2 litre sirceta.

U svakom slucaju, 2-3 puta mesecno je ok, al ne znam dal je to potsvest ili sta, kad god jedem tamo budem posle naduven i debelo se osecam.

U principu sveti gral hrane van kuce za mene je fofa za dorucak, pileci kebab tokom dana ponekad. I to je to.

stvarno si fenomen, ja mogu da pojedem tipa dva velika obroka (necu popiti svu kocu) plus nesto slatko i onda cu biti mrtav sit i naduven, fazon sedis u stolici i dises i to je to, a posle pola sata bih opet mogao to isto i uvek mi zao sto sam dao pare:) drugaciji metabolizmi valjda, ali ja znam da je generalno ljudima trip da beze iz meka cim pojedu, da ne bi posle pola sata uzeli opet to isto sto su jeli jer im sve 'izvetri' za pola sata na neki volseban nacin.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kolko mu to dodje para?

kad smo kod toga, juce sam morao da odem, primio me topic:) uzeo sam neku pilecu salatu od 270 i moram priznati da je prilicno velika. naravno, generalno je mala (pojeo sam big mac obrok uz to i jos neki sejk malo), ali za mek velika prilicno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Bem li ga to kod nas ne narucujem jer kod nas u mek i ne idem, samo kad sam u inostranstvu jedem u meku jer mi se ne daje 30-50 evra na restoran, u svakom slucaju izadje te oko 7-9 evra sve, po meni to je najbolje za te pare sto mozes da nadjes. Posebno na primer ako si u Parizu ili ako si u Helsinkiju tamo su ti paprene cene a hrana je djubre. U Parizu hot dog sugavi na ulici kosta 8 evra a pojedes ga iz jednog zalogaja dok u Helsinkiju ja licno video sendvic koji kosta 30 evra a kod nas isto to djubre kosta 70 kinti. Tu ti nista drugo ne preostaje nego da jedes u meku.

Inace ako iko nekad ode u Svedsku u Stokholm na primer nek ne jede meso u restoranu, ja sam narucio piletinu i jako sam se zajebo jer nema ukus piletine nego kartona, uopste njihova hrana je prezacinjena nekim djubretom i uopste nema ukus sve je bezukusno nedaj boze.

Mada kod nas u meku jedem uglavnom big mek obrok i 2 hamburgera to je oko 500 kinti ali to jako retko.

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

e, to mene najvise jebe, skupoca tog meka. ja bez big mek obroka velikog + cezar salata + jos jedan big mek + pita bolje da se ne pojavljujem, posto se necu najesti od manje i samo ce mi biti jos gore nego da nista nisam jeo, a to je tipa 700 kinti. a u dafu cu se ozdrati za duplo manje.

Kakve vi to pantljichare imate? :) Ja sam ovako krupniji i jeshniji, ali u Meku mi je zaista dovoljan veliki obrok da budem sit. Eventualno uzmem majonez kao sos, ali to nije nishta spec vishe od full obroka.

A ovo za varijante kad jedesh negde preko da je Mek najzgodniji jeste tachno, ali ne i potpuno :) Prvo sto uvek nadjesh alternativu u vidu KFC-a ili Burger Kinga, cisto da covek promeni ;) a drugo sto je samo pitanje koliko si dugo u tom nekom mestu. Ako si tek doshao uvek je mek najbolje resenje jer znash da je cena uvek ista dal' je u centru grada strogom ili na periferiji, dok su restorani po centru (u kojem si najverovatnije) skuplji, ali uvek mozhe da se malo promuva chovek i nadje super klopu za slichne pare kao sto je Mek obrok.

Link to comment
Share on other sites

Kakve vi to pantljichare imate? :) Ja sam ovako krupniji i jeshniji, ali u Meku mi je zaista dovoljan veliki obrok da budem sit. Eventualno uzmem majonez kao sos, ali to nije nishta spec vishe od full obroka.

pa onda nisi jesniji, samo si krupniji:) a za pantljicare nemam pojma, meni ljudi kazu da imam pantljicaru koja ima pantljicaru, posto imam ~65kg:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Imao sam i ja do pre neki mesec pa sad imam 80 ololo

Taktika je sledeća:

1. Piješ vitamine B

2. Baviš se nekakvim aktivnostima (recimo radiš sklekove, a poor's man teretana)

3. Piješ pre nego što jedeš, a posle jela pustiš jedno sat vremena da se svari na miru, i posle toga limariš kolko oćeš

4. Jedeš manje a češće

It worked for me.

Link to comment
Share on other sites

Imao sam i ja do pre neki mesec pa sad imam 80 ololo

Taktika je sledeća:

1. Piješ vitamine B

2. Baviš se nekakvim aktivnostima (recimo radiš sklekove, a poor's man teretana)

3. Piješ pre nego što jedeš, a posle jela pustiš jedno sat vremena da se svari na miru, i posle toga limariš kolko oćeš

4. Jedeš manje a češće

It worked for me.

gde sam ja spomenuo da zelim to da promenim, pa si doleteo sa savetima?:) ne, takva mi je gradja, ja sa vise od 70 pocinjem da budem bulky, najgotivnii sam sa 67-70, znaci mogo bi da se ugojim par kila, za sta mi ne treba neka posebna sistematika.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...