Jump to content

Slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sveže iz Andergraunda (svaka slika je oko 1mb)

Ortakinja i ja

IMG_9647.JPG

Ja i ortakinja?

IMG_9563.JPG

Atmosfera (mada nije bilo baš puno ljudi, ali svi koji su tu bili su ostali do kraja :D)

IMG_9565.JPG

DJ Daniel Dopler

IMG_9542.jpg

DJ John Deere

IMG_9558.JPG

DJ Dimitrije Adžić

IMG_9633.JPG

Neki random pijani lik :D

IMG_9589.JPG

Ortakinja

IMG_9610.JPG

P.S. Mnogo je pijano bilo... Baš mnogo...

P.P.S. Ko baci hejt poduva mi skituljka!

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

brate, nisu ti dovoljno velike slike, nisam vam video sline u nosu

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Mrtvi maloumni debili se brukaju pre masom zvanica

n830940292_4984316_3828.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^Zapravo na ispracaju smo bili,i za one koji me nisu videli pre; ja sam ovaj debil levo :D

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...