Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lolzord su ovi etf-ovci :)

http://nobel.etf.bg.ac.yu/studiranje/kurse...sep2008_res.pdf

Kakav bedan dan danas,ali dobro cheka me marakana vecheras :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa drugarici dolazi neki decko iz pizde materine :D pa joj treba u te potrebe :D

a ona je preko puta tebe :D haha :D 61 blok :D jug :D

mjok, oponasam jasamnepismenog...

srusila si mi snove :D

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Imam gajbu na Karaburmi (zivim tamo) 50 kvadrata pa mozda se i dogovorimo ako ce da budu fini.

Nije da sam gadljiv na 100 jura, neko radi mesec dana za to...

Sinoc zablejao sa drugarom u parkicu pored gajbe na Dorcolu, dugo se nismo videli a on me specijalno pozvao da me pita gde je oaj parkic gde smo jednom blejali jer hoce sa drustvom da zabode na pivo i buksne. Dobio sam i prevoz nazad tako da je ispalo skroz ok. Decko mi isprica pricu kako je zaljubljen u devojcicu al je ona zapalila u USA na 5 meseci (2 meseca je vec tamo), pa se cuju preko Skype-a i pizdi jel tripuje da se vata sa nekim drugim tamo. I kolko god da se zalis na svoje probleme nekom, uvek dodje vreme da ti nekog drugog saslusas zbog istog.

Inace na poslu sam, zanimacija mi je lepljenje pocepanih novcanica i skupljanje coca-cola kodova...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

danas sam prvi put posle tri godine bio prisiljen da zgutam lek za smirenje...

no dan na poslu se zavrsio mnogo bolje nego sto sam mogao da ocekujem

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...