Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jednom sam jeo, propustio sam teretanu, sve me boli što je mesnato a kad ustanem preskače mi srce.

zvuci kao da si kresao ceo dan, znao sam da je taj wow seks!

konacno sam stavio drugi procesor, nema vise urlanja. sad samo da skupim pare za pasivno napajanje i oklopljeno kuciste, i mogu da ne gasim komp 24/7. samo rejv.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam u bolnici. Radno vreme je po defaultu od 7 do 2...stim shto je u stvarnosti od 8 do 1 max, a mogu i ranije da izlazim. (oko 12) Odlichna stvar je to shto mi je 'shef' do jaja lik, pa cu moci sa njime da pravim dilove da mi daje slobodne dane. A radicu odrzavanje racunara i mreze. Vec sam danas upoznao neku, mladu, slatku sekretaricu. Ja njoj promenio ketridze na stampachu, a ona mi skuvala kafu hihi

koja bolnica ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

jedem nektarine om nom nom

nom-nom-nom.jpg

sacu husam breskve om nom nom

pa cu onda da kupim litar koce

e onda cu da se userem

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

imam i ja dushu torimaux! nisam stao od jutros :)

Nemaj da si pica krule kupi 2l koce pa daj i nesto zaposlenima ;P

DACU IM, AL KAD JE PROVUCEM KROZ BUBREGE! OLOLOLOLLO

Edited by Krukozord

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

zabole paja!

hihihi, kako sam vas lepo naucila :))

@Corey

da! to i ja kazem.. nisam unela dnevnu quotu smifljanja...i sad nesto nije kako treba :>

@TeacH

nisi bre u toku uopste.. 24h je bilo bez smifljanja.. i vidis sve naopako! em bolucka tikvica.. em osto punjac u bgu! .. ako neko ide za ns.. nek mi donese punjac za mob :)

-:: ::-

[03:45] <killy> zoko

[03:45] <killy> moj cale ima fb

[03:45] <Neecola> hahahaha

[03:45] <GirlScout> lazes :)))))))

[03:45] <killy> ja ne zelim da budem na tom nivoui

-:: ::-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...