Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledam sad loma mne/hun i ono, mislim da ako prodjemo danas, shto hocemo, da su nam shanse u finalu male, en zato shto smo mi nesposobni nego stichem utisak da nam olimpijada nikada nije bila prioritet, nego smo uvek najbolje igrali na turnirima pred istu(sad shto je milo ove dine kupio evropsko prvenstvo ej druga pricha), pa se ja sad pitam zashto je to tako? kao da ne zelimo da osvojimo olimpijsko zlato.

u tako svake olimpijade, totalni promashaj momenta dizanja forme na max granice.

btw. madjari vode 9/7 tenutno, izgleda da ce dobiti.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

10-5 omg

nishta, sad sa Crnogorcima za trece i tu cemo da poduvamo isto.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ovo nema veze ni sa amerima ni sa njihovim golmanom. golman je odbranio sve jer smo mi retardirani.

da neko ONOLIKO ne zna da iskoristi igraca vise, ja jos nisam video. pa ono je katastrofa. dobijemo tog igraca vise i onda krenemo da igramo sa 2 sidrasa (od kojih jedan uopste sebi ne gradi nikakvu poziciju nego samo gleda kako lopta leti) i napravimo takvu guzvu pred golom da ni 3 sapica ne bi dala gol. mislim, koja je poenta igraca vise ako ti ne rasisris igru i tako zapravo stvoris taj prazan prostor. i treba da nas jebu.

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...