Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

jao kako bi citirao sad one postove Kome... evo nudim golfa da se vozimo do arilja, castim gorivo!! ololol

mesi nista nije uradio ? o bozhe, mesi koji ima 20 kila manje od bilo kog igraca iz manchestera prolazio pored njih i gradio se kao blesav, imao je onaj jedan sut, a da ne pominjem faul ispred kaznenog kad je zamalo barsa dala gol...

u prvom poluvremenu jedino sto je uspevalo manchesteru su duge lopte u prostor, uglavnom carrickove, ne znam koji im je trebao park i anderson na terenu, skols i berba bi mnogo vise pomogli...

zao mi je sto je vidic, manje vise, prodao za gol, mada to je sesnaest metara, tu mora igrac da se udvoji... rio i vidic najvise pasova u man-u, dovoljno govori o tekmi...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha kao svima smor tekma jer 90% navija za mancester

tekma je bila vrhstra ako pitas nekog ko je navijao za barsu... eto barsa eto barsa eto barsa!!!

kada je vidic, najbolji igrach u engleskoj, dozvolio da ga eto u prvom jebenom duelu onako izmajmunise caozdravo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jao kako bi citirao sad one postove Kome... evo nudim golfa da se vozimo do arilja, castim gorivo!! ololol

mesi nista nije uradio ? o bozhe, mesi koji ima 20 kila manje od bilo kog igraca iz manchestera prolazio pored njih i gradio se kao blesav, imao je onaj jedan sut, a da ne pominjem faul ispred kaznenog kad je zamalo barsa dala gol...

jesi ti igrao nekad neki sport ?! i kad ti dodje igrac sa nizim tezistem kako si ga odgurao ?! :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

u danasnjim novinama pise zasluseno su uzeli LS. ne, nije zasluseno. zasluzili su pobedili juce, ali i ne 3 nedelje.

mrtvi Mancester, prvi put sam video engleze koji ne igraju odbranu po celom terenu...

i komentator na kraju kaze fudbal je dobio! gde si bio celu tekmu?? Barsa stadardno dobra, Mancester koji se ne igra ni pola kako zna, titulu u najvecem evropskom takmicenju uzeo tim koji je prosao polufinale na mufte.

Link to comment
Share on other sites

el grande Ferguson, najbolji trener današnjice, čovek napadača stavi na krilo, krilo stavi na centarfora, i u igru ubaci još neverovatno dobre igrače kao što su Anderson, O'Shea i kompanija, a kasnije uđe i bog fudbala Nani, i odlični Berbatov, kako samo taj čovek pametno troši pare..

Vidić najbolji odbrambeni ikad, prvo ga Torres slao po burek, a juče i Eto..

sve se lepo videlo juče

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto niko ne spominje onaj ferdinandov burekcic ... Kad ga je anri izlomio ko picku!!!

Kako mi je drago sto je glupi mancester izgubio ijaoooo, ijaoooo ...

Ajmo sledece godine arsenal osvaja!!!! [:D]

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

el grande Ferguson, najbolji trener današnjice, čovek napadača stavi na krilo, krilo stavi na centarfora, i u igru ubaci još neverovatno dobre igrače kao što su Anderson, O'Shea i kompanija, a kasnije uđe i bog fudbala Nani, i odlični Berbatov, kako samo taj čovek pametno troši pare..

Vidić najbolji odbrambeni ikad, prvo ga Torres slao po burek, a juče i Eto..

sve se lepo videlo juče

krajnje objektivan post ;D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

chudno kako sam mislio da tje tekma biti tvrdja posle ranog gola, al se ispostavilo kao da gledamo duel 4 i 5 ekipe u nekoj ligi u kojoj nemaju shta da izgube ni da dobiju. nema tenzije, sem naravno manekena ronalda. uzhasan fergusonov setup .. stvarno mi nije jasno, al kad sam ga pogledao kako mirno sedi na klupi ko da ga boli kurac, mozhda i treba. eto, mesi i anri .. shta retji. ne volim male fudbalere, a pogotovo ako su napadachi, al ovaj mesi stvarno grize, eto mi je za nijansu konkretniji i brzhi pa mi je zato bolji, al matori anri mi je, iako vishe nije na vrhuncu najbolji :) u manchesteru jednostavno niko nije grizao sem runija. dobro je sudjenje bilo za razliku od prethodnih tekmi :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kada je vidic, najbolji igrach u engleskoj, dozvolio da ga eto u prvom jebenom duelu onako izmajmunise caozdravo

vidic nije ni trebao da bude na etou vec evra... vidic mu je ushao u shut kao shto je i trebao, e sad shto ga niko nije pokrio je druga pricha

Link to comment
Share on other sites

a kad je mesi zabio glavom gol na centar shut u sred shesnaesterca, englezima? mesi ? pigmej od 1.69? lolololo

protivnik igra koliko mu ti dozvolish, xavi iniesta i puyol... odrali ...

vidic nije ni trebao da bude na etou vec evra... vidic mu je ushao u shut kao shto je i trebao, e sad shto ga niko nije pokrio je druga pricha

ajde pogledaj josh jednom, vidic brani dribling ka korneru i ode po burek... ko ce vidicu da brani ledja kada je u 10 metara ispred gola i kada igra stopera? posisao ga najstrashnije, realno, i ne ,ne svidja mi se sto je on sjebao tekmu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

krajnje objektivan post ;D

pogledaj na indeksu vest o tome da je ferguson prodao, zajedno sa detaljima i postavkama igrača kod golova, i videćeš da sam 100% u pravu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Barsa je bila bolja i zasluzeno dobila. ManUtd odigrao jednu od najloshiji utakmica ove sezone i bio totalno ispod svog nivoa. Kod prvog gola odlican potez Eto-a a Sarke kasni da zatvori prvi stativu i prima gol od ne toliko jakog shuta u blizi ugao, njegova greshka imo. Ferdinand kasni u par slucajeva, i on je bio mozda i najslabija karika u odbrani. Vidic osim dve greshke ostatak utakmice odigrao sasvim solidno.

Fergusan je pokushao neko iznenadjenje i nije uspeo, a vi shto kenjate sad pevali bi drugu pesmu da je ushao onaj gol posle Ronaldovog shuta kada Park nije stigao. Onda bi se samo culo "OMG Ferguson BOG!" a ni jedno ni drugo nije istina. Zao mi je shto je MU izgubio, ali mi je i drago shto je Barselona dobila jer su ove sezone zaista bili odlicni sa izuzetkom onog polufinala!

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

stoji da je mancester igrao lose i da je barsa zasluzeno dobila

al kad ovako neki kao ovaj highly dodju i prosipaju neku pamet e onda mi stvarno pripadne muka

pa otkud ti znas sta je covek hteo da postigne time? mozda to izgleda nelogicno ili sta vec, ali ti nisi njegov mozak da znas cemu je sve ono sluzilo

 

 

Link to comment
Share on other sites

ae ovako.Sama postavka mancesterova je kao sto reche Pera,bila ochajna.Ferguson je OCHIGLEDNO,sto mu se u prethodnim krugovima i isplatilo,mislio da ce tako moci da igra i u finalu.E sad,to je zapravo ta pricha AJMO RONALDO U SHPICA,PA AKO GA DA DAO GA JE.Na nashu zalost,to je uradio Portu sa 35m,uradio je i Arsenalu sa isto toliko,dodushe uradio je to i zhutac pre njega zato sto se Gibs okliznuo itd itd.E sad,to je taj splet okolnosti,naravno,kad dash ran gol da mozes da radis sta hoces,i posle toga su oni mogli da igraju kako su hteli.Cela ta postavka sa Slinom kao napadachem je uzhasna iz prostog razloga sto gubi probojnost po strani jer zhutac je jednostavno radnik,on nije probojan,on je mali zhuti rudar koji celu tekmu trchi i nista ne napravi.Shrek je takodje druga pricha,iako se on i navikao da igra po krilu u sistemu koji je bio sa Berbatovim u sredini,a Kriletom levo a on desno.Ne bih se slozio Pero sa O Shejom kao nekim promasajem,dechko je odigrao solidno,cak mogu reci i da je relativno zaustavio Anrija,on je strasno napredovao,koliko god to smesno zvucalo,a i cinjenica je da Rafael nije spreman za utakmicu kakva je finale lige sampiona,o matorom Nevilu da ne pricamo.Anderson nije trebao igrati,to je najveca glupost koju je ucinio juche,realno,Ferguson je trebao da napadne Barsu,tehnicki,startovali su igru sa samo tri OFANZIVNA igracha,a to su Gigs,Slina i Runi.Kontam ja da je on verovatno nagomilao sredinu zbog Barsine sredine,ali to je toliko pogresno bilo da smo videli Pujola u boljem izdanju nego sto je Dani Alvesh.A to je jednostavno bilo tako,Pujol je toliko prdeo cele tekme po mancesteru da smo mi svi vristali u kladzi.Krivo mi takodje zbog Nemanje sto ga Eto tako prosto bacio na burek narocito jer odatle gde ga je zalomio realno i nije bila neka pozicija za shut.I naravno,Mesi je jos jednom odigrao veliku utakmicu,Xavija i Iniestu da ne spominjem,a Slina mozhe samo da se puci i palaca jezikom pred kamerama sto je opet odigrao kao...SLINA.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jesi ti igrao nekad neki sport ?! i kad ti dodje igrac sa nizim tezistem kako si ga odgurao ?! :D

igrao sam fudbal, i imam nisko teziste, ali ne mozes da mi kazes da mesi koji ima 20 kilograma manje moze da odgurava rija i kerika i da mora vidic da pritrcava da pomogne.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

boli mene kurac za Komu, dečko je bilde. Gruja me razumeo [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...