Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pool-ham 3:0 - 2 komada steven bog i 1 babel, ceka se posrtanje raspalog uniteda

jel pricamo o istom sportu ovde?

Ja se slazem sa Dakijem, Celzi je napravio jedno 10-ak sansi za gol, Barsa je imala jedan jedini sut u okvir gola, sta ti podrazumevas pod dobrim fudbalom?

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

36514.1.jpg

[roflmao]

hahahaha koji win

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

najvise smesno mi je bilo kad sam taj klip odgledao,vec uveche nisam mogao da nadjem working link za video da pokazem ortacima!GAYZOR!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ajmo lagano... da uvatimo zalet!

sta mislite? sta ce se desiti u sredu vece!

da li ce se prikazati atomski fudbal? da li ce oba tima opravdati ocekivanja celog sveta?

da li ce to biti tekma nad tekmama?? ili samo jedna prosecna, tj da li ce se igrati klasicno finale lige sampiona?

ja cenim nekako da je barsa bliza tituli nego mancester, ne znam, takav osecaj imam... a ako me osecaj ne bude prevario, eto mene u arilju!!!! jel tako gibanice ;)

Link to comment
Share on other sites

idemo karu,ispisace se mancester po barsinoj odbrani.Jedini nacin da Barsa dobije je da pobedi 4:3 recimo.Voleo bih vise nego ista da tako i bude,ali mislim da je uz one izostanke Barsa previse oslabljena.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ajmo lagano... da uvatimo zalet!

sta mislite? sta ce se desiti u sredu vece!

da li ce se prikazati atomski fudbal? da li ce oba tima opravdati ocekivanja celog sveta?

da li ce to biti tekma nad tekmama?? ili samo jedna prosecna, tj da li ce se igrati klasicno finale lige sampiona?

ja cenim nekako da je barsa bliza tituli nego mancester, ne znam, takav osecaj imam... a ako me osecaj ne bude prevario, eto mene u arilju!!!! jel tako gibanice ;)

naravno tebrax, idemo na cirkanje/pishanje po komi/paljenje njegove kuce/jedenje sve hrane koju ima da chasti ako pobedi mu :)))

shalim se..samo palimo i cirkamo [:D]

voleo bih da barsa kreira dobru tekmu ali i ja sumnjam da ce biti u stanju..mancester je u fulu, nadrkan, ima vidica i boljeg trenera..ochekujem sah-tekmu sa ne puno prilika i nekim niskim rezultatom..sumnjam da ce se peglati produzeci..nije barsa u tom fazonu..

duel koji treba dosta posmatrati i koji bi dosta mogao da prelomi je Mesi-Evra..

i prognoziram jisung parku prvu postavu..

Link to comment
Share on other sites

scousers olololol

Scousers.jpg

elem,ne znam stvarno sta da igram u finalu,s jedne strane barsa ima ojadjenu odbranu al opet imaju mnogo jaku NAVALU,tako da sam odlucio da odem u Meridian sa soma dinara i igram live bet (pocetni udarac,prvi korner i tako to :D )

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...