Jump to content

RUR majice 2008 - PREUZIMANJE


Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Glavni poglavica ima problema sa internetom, te cu ja pokusati da vam pomognem.

NEMA MAJICA!!11 hohohoho

tek sam sinoc cula da su se ipak pravile zenske majice, pa jel to znaci da postoji ona jedna koju sam narucila? :)

Ima od zenskih samo crna sa onim roze "klan rur" natpisom, sa cveticem. :) za sada se nijednoj zenskoj osobi koja ju je videla nije dopala though, ali eto, ima ta zenska u ponudi.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

svratio bi ja do redakcije da uzmem, taman da ubijem par muva jednim udarcem, net, soshka, maja, sve u krugu slavije:))

tako da ono javnite kad je neko tamo i gde je to.

Kole | L | normalan | crna | 1 komad

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Just a heads up, ja sam sa M naruchenih majica preshao na XL, pa vi vidite

Previshe su kratke, a gledao sam po Ramizovim merama, on rekao da mu dobro stoji M velichina

E sad nisam znao za taj njegov fetish kratkih majica da kad se sagne mu se vidi cela ledja i pola dupeta [:D]

tako da pazite se tih velichina

Link to comment
Share on other sites

Just a heads up, ja sam sa M naruchenih majica preshao na XL, pa vi vidite

Previshe su kratke, a gledao sam po Ramizovim merama, on rekao da mu dobro stoji M velichina

E sad nisam znao za taj njegov fetish kratkih majica da kad se sagne mu se vidi cela ledja i pola dupeta [:D]

tako da pazite se tih velichina

e dodjavola

sa m na xl... pa to nije bash mala razlika

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just a heads up, ja sam sa M naruchenih majica preshao na XL, pa vi vidite

Previshe su kratke, a gledao sam po Ramizovim merama, on rekao da mu dobro stoji M velichina

E sad nisam znao za taj njegov fetish kratkih majica da kad se sagne mu se vidi cela ledja i pola dupeta [:D]

tako da pazite se tih velichina

JAO JEL TO ZATO STO SI RAZVIJEN

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja sam poslao Lakishi info an pm,al Lakisha ga nema :)

A mi provinicijalci i dalje chekamo :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ma velika je razlika, nego je coka retard. biće ti dobar XL ako i inače nosiš majice te veličine.

Bezhi bre shabane jedan krakati!

@G

Jbg majice su jednostavno kratke kod struka, ali ostalo je sve dobro

Ali uzmi ono sto standardno nosish, mislim broj, pa sta ti bude!

Ja inace nosim L, ali mi Rami reko da su ove drugachije pa da je M dovoljno, ali eto vidis nije ni L ni M nego XL!

Link to comment
Share on other sites

OK ... ovako. Svi koji su poslali svoje adrese da im se majice pošalju postexpressom, dobiće postexpressom svoje majice tokom ove nedelje. Nadajte se stoga da će vam stići do petka, zavisi od njih. Oni koji hoće da preuzmu na RHH-u u petak, takođe mogu to da urade tada, samo ako su ovde naveli koje su njihove majice, da bismo ih tamo poneli. Što se pak tiče preuzimanja u redakciji, ono će biti moguće od četvrtka pa nadalje.

Nadam se da sam ovim odgovorio na sva vaša nagomilana pitanja :)

I nemojte da se tripujete ovo oko exija, generalno su svi uzeli majice i super im stoje u veličinama koje su želeli, osim njega koji nešto kuka :)

Važno: Zahtevi za slanje postexpressom moraju biti kompletni - Vashe ime, prezime, adresa kao i majice koje ste porucili. Tako cemo jedino lako moci da posaljemo sve maje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...