Jump to content

Beogradski Beer Fest


Recommended Posts

uff .. napravio sam greshku nisam nishta popio kad sam doshao kutji i sad se onako bash raspadam .. vreme je za supicu :]

koja greshka u koracima!

bas bije sunce na tom birfestu, a momci?:)

to je zbog prashine i lasera koji mogu da oshtete zenicu!

koja prasina jbt

da da, poshto sam prvi put bio malo blizhe bini na trenutak me je lupio flesh kao da sam na exitu :|

Ko bude isao na BF, idite sa Militjem i Nemketom, juce su nesto odresili kese obojca :)

pa kad nije bilo igija!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^^

ok cena, pivo je zaista vrhunsko

Tuborg limun piju samo pederchici.

.

pivo sa ukusom limuna je za zhene, kao i ono borovnica pivo... tuga jebena...

bio i veceras, nista specijalno, nekako mi se cini da je najveca prasicina bila veceras, al evo sad pre nego sto cu da krenem krenuo neki vetar da duva, tako da je i bilo podnosljivo ....

e vudi vudi, za malo da te iscimam kod lav shtanda, bio si na nekoliko metara od mene, ali me mrzelo da se dernjam, samo si onako prosao :)))

Link to comment
Share on other sites

uf ja se opasno smorio.

jes da se cugalo i sve, al me onaj acim psihicki sjebao :/ i sta je koji kurac krmak pustao pre gudinga. zurio sma bio na voz, i kontao da ce englez prvi pustati.gudinga sam slusao do red fejsa. kakav je bio posle?

HIGHLIGHTS:

1.PSIDZA@LUNA PARK OLOLOLOLOLOL

2.KOKAINA KOOOOOOOOOKAIN

3.MOMCI BEZ MAJICA, ZNACI.. NIKAD IH VISE NISAM VIDEO NA JEDNOM MESTU!!1

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

kako sam se raspala od glupe prasine, ne mogu da pricam uopste, samo krkljam, pluca me razvaljuju... plus nisam spavala uopste dva dana. kad sam zaspala na trenutak probudi me tjiletova poruka gde pise nesto mata, statistika... (ili sam se istripovala). ajde posalji mi pm sta si poslao leba ti, slucajno sam odmah izbrisala

inace, niksicko tamno je bilo ok. ali sam cela bila ispolivana istim :|

Link to comment
Share on other sites

Bah, odem da gledam Sanšajn i vidim sve osim Sanšajna :|

Nagutao sam se prašine ko nikad, taman je lepo bilo oko Keltsa i posle se društvo pogubilo, ja se rastreznio i onda jbg, party is over, idemo kući...

e vudi vudi, za malo da te iscimam kod lav shtanda, bio si na nekoliko metara od mene, ali me mrzelo da se dernjam, samo si onako prosao :)))

Tu sam tražio neke ljude unezveren a mts nije radio jedno 10 minuta ("network busy"), nisam ništa video :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...