Jump to content

Beogradski Beer Fest


Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bah, odem da gledam Sanšajn i vidim sve osim Sanšajna :|

ja sam isto dosao da vidim sansajn i bolje da ih nisam video, tako da si ti dobro prosao:) realno, ja goru gazhu nisam video ja mislim u zivotu, uopste ne preterujem. prisli smo skroz do bine, zvuk je bio uzasan, a bane i kompanija su sve uradili da spuste masu. mislim, neki pijani likovi su pravili kao neku sutku (gurku), pa su i oni prestali i krenuli da cupkaju, onda su i to prestali i onda smo svi u neverici gledali u binu. bas su me razocarali, al ne kao da ocu da im jebem mamu, nego totalno mi ih je zao, al majke mi, ono, nas mi je tuzno za sansajn da odradi ovakvu svirku:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto dosao da vidim sansajn i bolje da ih nisam video, tako da si ti dobro prosao:) realno, ja goru gazhu nisam video ja mislim u zivotu, uopste ne preterujem. prisli smo skroz do bine, zvuk je bio uzasan, a bane i kompanija su sve uradili da spuste masu. mislim, neki pijani likovi su pravili kao neku sutku (gurku), pa su i oni prestali i krenuli da cupkaju, onda su i to prestali i onda smo svi u neverici gledali u binu. bas su me razocarali, al ne kao da ocu da im jebem mamu, nego totalno mi ih je zao, al majke mi, ono, nas mi je tuzno za sansajn da odradi ovakvu svirku:(

el' nas zezas?

meni je bilo odlichno sa sanshajnu, prvi koncert posle zna koliko da su izasli i odsvirali prave stvari ... ako te stvari kao Pridji mi ti, Pretty boy, Ombre, 91, kokane, miss j ne dignu, koje ce onda?

ja sam stajao kod tornja sa reflektorima, gde je zvuk bio odlican

kratka budalashtina pred paljbu:

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

ne zezam uopste. sansajn pre nekih 10-12 godina je nesto potpuno i apsolutno neuporedivo s ovim. nisam uopste pricao o izboru stvari nego o njihovom nastupu koji je bio grozan. pa meni je jos gore ako mi odsviraju neku kul stvar, pa je onako upropaste. pa ono seckanje brza pesma-spora pesma, to moze da se radi, ali treba dobro da se izvede, pa onda ono nepotrebno instrumentalisanje od sto godina koje je bilo jako lose, ko da su izasla neka deca koja su uzela instrumente prekjuce. pa onda aranzmani koji veze sa zivotom nemaju, promeni ti aranzman, ali to uradi lepo, mislim, stvarno ne treba komentarisati sta su uradili sa misli mene gone. pa cak su i troops uspeli da skenjaju iako ta pesma ima tri akorda, a bas linija tri tona, ne znam kako im je to poslo za rukom, ali poslo im je:) bane je dobro repovao, to stoji, ali oni ostali, strasno. ja sam isto stajao tu gde si ti, mozda 10m levo ili desno. ja ne znam kako ono moze da ti bude dobar zvuk, tonac je ocigledno jako lose odradio svoj posao, frekvencije su se non-stop tukle jedne s drugima, to ne sme da se desava i na mnogo manjim svirkama.

mislim, okej, prihvatam trip da je sve to individualno i da tebe mozda moze da podigne neka tebi draga pesma kako god bila izvedena jer ti je do jaja sto je znas i super ti je sto je cujes uzivo, ali meni je upravo obrnuto, da su dosli neki pera sima i zika i oprali svirku sa nekim pesmama koje ne znam zanra koji ne volim, skakao bih pet metara u vis.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e, al pazi kad jesam:) al me sansajn otreznio ko hladan tus:) majke mi, ne preterujem, niti se zezam:) znas ti kolko sam ja bio tuzan posle sansajna, sve mi bilo nekako prazno i sjebano, nisam bio na sansajnu petsto godina i tako sam splasnuo ko balon kad su izasli i odradili ONO:)

posle sam uzeo i oblokao se ko svinja u nastupu ocaja, pa sam isao kuci u pet sati ko slepac peske:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

koji trip :)

a meni je sanshajn vece ulepsao =) doduse ti si malo lud sto poredis sa sanshajnom od pre 10 godina, ja sam ga poredio sa sanshajnom od pre godinu-dve i mnoogo je bolje

za klince i aranzman se slazem u principu, a sa zvukom i frekfencijama si me izgubio, nisam neki ton majstor al' mi je sasvim zadovoljavajuce zvucalo

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Video sam te grujane, nisi znao gde biješ, vatao si piše drugarima pa nisam hteo da priđem da se pozdravimo :((

JOK BRATE,TO JE BIO DOBRIVOJE !

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koji trip :)

a meni je sanshajn vece ulepsao =) doduse ti si malo lud sto poredis sa sanshajnom od pre 10 godina, ja sam ga poredio sa sanshajnom od pre godinu-dve i mnoogo je bolje

za klince i aranzman se slazem u principu, a sa zvukom i frekfencijama si me izgubio, nisam neki ton majstor al' mi je sasvim zadovoljavajuce zvucalo

mozda jesam lud, ali to mi je jedino merilo posto ja nisam bio na ovom novom sansajnu nikad:) izrazio sam svoju tugu ljudima i rekose mi da jesu bili nesto bolji nego inace, sto ne znaci da su bili dobri:) mislim, stvarno je neuporedivo sa matorim sansajnom, al dobro, ako si ti bio na ovom novom sansajnu ranije i ovo im je jedan od boljih nastupa onda te razumem, ali ja nisam nikad i bas sam se iznenadio kolko je losije od matorog.

kad je zvuk dobar nista ne overrajduje ono drugo, tipa ako vokal i bas recimo emituju istu frekvenciju, opet ih cujes oboje posto je zvuk namesten kako treba (dobra ekvilizacija, da se namesti da svaki instrument/vokal ima svoje mesto, a ne da se kolju), a ovde sam imao utisak da bas stalno overrajduje gitaru ako sviraju isto, da je bubanj preglasan itd.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Večeras mi je baš loše bilo, pivo me rano uhvatilo, i onda sam legao na onu '''travu''' kad je krenula neka šutka i krenuli su neki jebeni skinhetsi da me šutiraju onim cipelama sa tvrdim đonovima. Na kraju sam se osećao kao da je preko mene prešao stampedu, a još sam se i nagutao prašine.

Tuborg limun piju samo pederchici.

Ko si ti da misliš da sam ja pederčić zato što pije Tuborg limunizaciju??? Ja evo baš misli da si ti roze peškirić.

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...