Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Must... not.... throw....hate..... GHAARGHH

Imaš moj blagoslov, pusti ove šonje admine [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

De ćes sad u teretanu, sačekaj da zaladi :) i daj sliku da vidimo napredak :)

Inače jedva sam se dokotrljao do Karaburme i nazad, užas horor.

mogao si da svratish na kafu i 'ladnu kocu kad si vec u komshiluku :)

a i ako je pakom servis u pitanju, to nije bash karaburma, odmah iznad bogoslovije na severnom bulevaru je servis ako se ne varam :)

Link to comment
Share on other sites

U Ivane, šta ti reko da si šonja.

a i ako je pakom servis u pitanju, to nije bash karaburma, odmah iznad bogoslovije na severnom bulevaru je servis ako se ne varam :)

Jeste, Pakom. U Severnom "bulevaru". What a funny name za ulicu sa po jednom trakom za svaki smer i okruženjem urbanim ko zapadni Zemun ;)

Link to comment
Share on other sites

mislio sam na vas ostale fejk admine, Ivana ne diram jer je komša

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jeste, Pakom. U Severnom "bulevaru". What a funny name za ulicu sa po jednom trakom za svaki smer i okruženjem urbanim ko zapadni Zemun ;)

tuga je ulica, puna rupa i po jedna traka u svakom smeru :) mada ako idesh na bulevar iznad djerma, to je way to go, nikad guzve :))

Link to comment
Share on other sites

juce mi je verovatno bio najgori dan ikada...nisam nista jeo ceo dan,a ni danas nesto nisam gladan...

cimala me nesto na msn-u,sto me je u prvi mah ucinilo srecnim,a posle kad sam razmislio,ne zelim za dz tako da posrcem...

danas opet posao od 4,valjda ce mi biti lakse nego juce,ne znam... :S

haha ajde da te tesim u istom smo sosu :)

Bice ti lakse evo meni je treci dan i ide :D

mada ja jos pokusavam mamu im rasisticku :D

pokusaj i ti , veruj mi kajaces se posle sto nisi...vise nego sto ces sto jesi a nije uspelo

Link to comment
Share on other sites

Vrucina omg :(

treba ici sa drustvom napolje , srediti kuci , ici u teretanu , a vremena kao i uvek premalo :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

zavisi od toga da li se carinik svadjao sa zenom / decom / ljubavnicom /sefom i moze da varira od 10-40% (ali stvarno zavisi od dobre volje lopova) :(

I umalo da zaboravim placas i carinski pregled (odvojeno) i pdv (zato sto nisi kod miska ili nekog drugog monopoliste kupio isti)

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

vudu brate jel si razmisljao ti da naplacujes ovakve informacije :)

Chastim ga pivom!11:)

zavisi od toga da li se carinik svadjao sa zenom / decom / ljubavnicom /sefom i moze da varira od 10-40% (ali stvarno zavisi od dobre volje lopova) :(

I umalo da zaboravim placas i carinski pregled (odvojeno) i pdv (zato sto nisi kod miska ili nekog drugog monopoliste kupio isti)

Znachi, najpametnije mi je da kazem ortaku da iPod otpakuje i da ga prenese kao sopstveni! Ty!

.

Link to comment
Share on other sites

Upravo to!

Jeste da neces imati kutiju (omgdrama) ali ces barem mnoooooogo jeftinije da prodjes nego da uzimas ovde

@Neo

jedan carinik mi je naplatio 30% od igre (iako tvrde da diskovi NE PROLAZE CARINSKI PREGLED) dok mi je drugi lik trazio 10% (kada sam drugi put narucivao , disk je slican tj tezina i vrednost)

tako da pravila i logika su zadnje stvari na koje se ovde ljudi oslanjaju

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

jbn frizerka je bash sad nashla da promeni smenu i da za vikend ode na odmor :| ne znam kako tju da iscimam celu akciju al moram brzo da smislim

btw shta znachi kad ti mobilni kazhe "zhao mi je vash poziv ne mozhe biti ostvaren" :D ono validan broj, ima kredita .. wtf prvi put chujem :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

btw shta znachi kad ti mobilni kazhe "zhao mi je vash poziv ne mozhe biti ostvaren" :D ono validan broj, ima kredita .. wtf prvi put chujem :]

verovatno je taj neko u inostranstvu i ostao je bez kredita.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

jbn frizerka je bash sad nashla da promeni smenu i da za vikend ode na odmor :| ne znam kako tju da iscimam celu akciju al moram brzo da smislim

btw shta znachi kad ti mobilni kazhe "zhao mi je vash poziv ne mozhe biti ostvaren" :D ono validan broj, ima kredita .. wtf prvi put chujem :]

Znaci da je taj preusmerio broj a verovatno da nema dovoljno kredita ili je negde u romingu (i opet nema dovoljno kredita) :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

mqada iz ovoga shto si napsisao nije jasno da li ti iamsh kredita ili taj neko ima kredit, shto ako je sluchaj ponishtava ovo shto sam napisao, no znam da tako obaveshtenje izlazi u tom sluchaju, a moguce da izadje i za chitav spektar drugih opcija.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...