Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pretty much, yes.

ne valja ti ta rabota vudu, nisi josh tu, al videtjesh da tje ti stitji naplata toga u zdravlju :] ja sam se samo jednom u poslednjih 8 godina zajebao i nisam otishao na more. malo je retji da sam te godine bio najraspadnutiji ikada.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

dobro mozhe i to, sobzirom da ne pushish, al kako je zagadjenje krenulo kod nas chak i ovi shto ne divane mi kashlju po ceo dan. nothing beats chishtjenje disajnih puteva, sinusa i pratetje opreme kao morska voda :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ok, militju, ima morski vazduh dosta joda, jednostavno cistiji je od gradskog logichnog, i so u vodi itd...ali nije da sada ta voda u sebi sadrzi antibiotike, analgetike, itd... Na more treba otici barem zbog pshiloskog efekta promene sredine, onog osecaja kada se probudish prvog jutra u hotelskoj sobi kada prvim pogledom vidish nepoznati plafon i kada prvim udahom osetish vazduh koji umesto na gumu, beton i benzin mirishe na kamen, chemprese i morsku so. Taj psiholoski efekat razbijanja kolotechine lechi SIDU.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da, ako pijesh dovoljno, svakog jutra ce ti se plafon i vazduh chiniti novim jer se necesh secati prethodnog dana. Na zalost necesh zaboraviti bas sve stvari koje si radio....jel tako? :)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

odoh na pivo :D

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

sad se vratio iz neke bleje sa drustvom sa 1/2 kile bureka i 1L jogurta omgomgomg bice mi lose :D

laq noc svima

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

primetio sma takodje da ova mira stalno vidja nekoga a nikada se nejavlja:)

njaaaaaa:)

posle kafane smo bilo kod chika prljan toda:))))

meni sok

1. flashica sok

2. negazirani

:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Na more treba otici barem zbog pshiloskog efekta promene sredine, onog osecaja kada se probudish prvog jutra u hotelskoj sobi kada prvim pogledom vidish nepoznati plafon i kada prvim udahom osetish vazduh koji umesto na gumu, beton i benzin mirishe na kamen, chemprese i morsku so. Taj psiholoski efekat razbijanja kolotechine lechi SIDU.

Valjda mislis na spermu,ispovracanu majcu i razvaljenu wc sholju? :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sleep overkill.

oko 9 sati se nesto izvalio na krevet "da slusam muziku dok keva odigra zumu" i sledece sto znam je da se budim u 2:15, da sam sanjao neje najstrasnije nebuloze, i da mi se pije kafa [:D]

i zato sad pijem kafu, i razmisljam kako bi mogao da napravm neku news scriptu u phpu [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Jes da nisam bio na moru od '87 a slično je i sa devojkama :D , al kapiram da kad ideš na more a ne vučeš matorce (tj. imaš više od 17 godina), ideš radi prcanja. Pa sad s dečkom/devojkom ili nekim trećim, nije bitno. Tako su mi pričali svi koji su bili, ispravite me ako grešim.

Enihau, odem da reklamiram rezač, a oni mi kažu da moram da idem direktno u Pakom servis na Karaburmu. Jes kako da neću, moram prvo da spremim mačetu i zalihe vode.

bila je sa matorcima i sestrom na moru... :)

@ voodoo

u graphic whore :)

znam u koju sam godinu dosao, al ako se uzme u obzir da sam od neke 2001 furao gf4, sad sam iskreno srecan sto imam finu graficku.

@ thread

odspavao popodne, megaslog...

lesko, jebiga... daj joj fore tih par dana, mozda i nije tako kako se cini..

jeste,i to sto kazes...danas sam na poslu bio 10 sati,15 sam proveo razmisljajuci o svemu...ko zna,mozda i bude nesto...a opet,ne znam koliko mi valja to nadanje necemu...koja zrbka,koje ludilo :D.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro....

evo stigoh na posao...sinoc, posle posla, zaspao u pola dvanest...:) Jedino jutros bole ligamenti...Metafizika sustize...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...