Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kvalitetna firma :D

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

7mi razred i vetj je na krstarici.. chat ovo ono.. e zhivote.. pogledam shta pishe.. zjuuu.. ova danashnja omladina zaista nema respekta prema starijima.. jes da mi je sisterka.. al odmah zaposela moj laptop.. ja perem sudove od ruchka.. a ona trazhi shifru.. joooj.. i kako da kazhem ne .. kad mi dolazi jednom godishnje.. posetjivala neke sajtove sas igricama.. kliktala na neshto ko luda.. ko zna shta mi se zapatilo na mom chedu.. i tako.. chekam da moji dodju iz koshutnjaka pa da izvedem "malenu" na minipizzu tu u komshiql..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

jebem, jebem pa promenim ruku. totalno sam lud danas. ne znam shta mi je.

Tjira svakog dana jebe drugu!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^^

samo je bilo pitanje ko ce prvi ;)

Jedna firma je raspisala konkurs za posao i oko 200 ljudi je doslo na razgovor. Dodje lik i kaze: "Svi oni koji su zavrsili singidunum, megatrend, bk, fon i ostala sranja, mogu odmah da idu kuci!" Koji car, umrla sam od smeha

A koja je firma u pitanju, cisto me ovako zanima? :)

Link to comment
Share on other sites

@marinica..

aj za ove privatne pa i razumem.. al fon? *btw.. shta bi sas plazzom?

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Vidi ga vudu shto je postao ozbiljan.

Teretana chini svoje :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

au jebem ti, celo popodne sam trebio korov, al' ce zato za vikend da padne rostiljche par ekselans ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...