Jump to content

Dragon Age Origins


G!!!

Recommended Posts

Tesko da ce neko to uspeti da skupi, narocito zato sto koliko sam uspeo da vidim po screenovima po zavrsetku igre ti tokom igre otprilike maksimalno mozes da zaradis 500-600 zlatnika.

Btw. da li je nekom zabagovao quest za Rogekom i (pre)prodajom lirijuma. Uzeo sam od njega lirijum, otisao u zamak Redklif, prodao ga i kad sam se vratio Rogeka vise nije bilo tamo gde sam ga prvi put nasao, niti na bilo kojoj drugoj lokaciji u Orzamaru. Vracao sam se i tamo a i u zamak mali milion puta ali quest mi je i dalje otvoren i ja nikako ne mogu da ga zavrsim.

Neki savet?

Link to comment
Share on other sites

Zavrsio sam igru konacno i mogu da kazem da sam se razocarao u kraj i kako su odradili zadnjeg bossa i ceo scenario pre njga. Kao sto neko rece, ubijanje ziliona level 0 kripova mi nije zanimljivoi i tokom bitke sa archdemonom uopste nisam imao taj epski osecaj (za razliku recimo od flemetha).

Link to comment
Share on other sites

Shta je vama ljudi, da nema DAO i Witchera ne bi imali shta da igramo u proshloj godini. Sve ostalo je bilo uzasno loshe.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Bas sam pricao sa drugom o igri, dosli smo do zakljucka da bi igra bila zaista uber zanimljiva da ima multiplayer, tj da zajedno sa nekim prelazis igru, nebitno sto bi samo jedan igrac bio warden. Tu bi ukradeni elementi iz wow-a dosli do punog izrazaja, jer bi mogo s ortacima da pravis setape ko ce sta da bude.

edit:

Sting, nadam se da ce ti bog oprostiti sto si DAO i Witcher stavio jedno pored drugog :)

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ali ... ali svako pominjanje WoW-a u BILO KOJEM kontekstu sa nekom igrom tako srozava bilo koje predjasnje argumente koje je ta osoba iznela. Stvarno ovaj WoW cudo zivo, sve ukrali iz njega. Dodje mi da upadnem u Telekom i SBB i odradim IP zabranu ka WoW serverima na mesec dana, samo da vidim sta ce da se desi. :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Sto ne znaci da wow nije komplet tvorevina ukradenih stvari. Masio si poentu.

Barem po meni, svaki singleplayer frp bi po difultu morao da bude dublji, zanimljiviji i kvalitetniji od bilo kojeg mmorpg-a, a DAO to nije...Dodje mi da ga poredim sa wowom svaki put, jer su kvestovi slicno plitki kao i prica, a trash mobovi i bossovi najmanje duplo nezanimljiviji nego u wowu. Onda stavim prst na chelo i zapitam se sta trash mobovi traze u suposedly odlicnom singleplayer frpu? Zar je ok da suposedly dobar frp ima dungeon crawl poput diabla i ruins of myth dranor? Ajd da i progutamo sate i sate besumucnog ubijanja tresha, onda bi barem igra trebalo da nas nagradi sa zanimljivim boss fajtom. I onda dodje high dragon (meni najzanimljiviji boss u igri) i krene da skakuce levo desno. /facepalm i shakom i tabanom. Sure, ubacili su da odradi ocasional wing buffet i aoe dragon's breath ali i na najtmer se borba ne odvija drugacije, samo su vece cifre u pitanju. I sve sto ja kao igrac treba da uradim je da pazim da charovi popiju poultrice kad im padne helt. Nisam ni u jednom momentu hteo da koristim Wynne jer onda igra gubi bas svaki smisao. Ne znam jel sam pojasnio zasto sam igru poredio sa wowom? Nit su isli u pravcu kvalitetnog hardcore frpa(poput baldursa) nit u pravcu kvalitetnog dungeon crawla/grinda poput wowa, nego neka brlja izmedju. Valjda sam najvise popizdeo jer sam se ponadao poput sirocheta za roditeljima da je igra zaista duhovni naslednik baldursa i onda razocarao.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Would you like some cheese with your whine?

Shalu na stranu, najverovatnije je problem u tome shto si napisao u poslednjoj recenici. Nazalost takvih igara nece vishe biti, jer je njihovo vreme proshlo. Takvo je tada bilo raspolozenje, i tako je mogla da se napravi igra. Sada je drugacije, i pored svega shto si rekao, i shto je uglavnom tacno: DAO je i dalje jedna od boljih igara koje sam odigrao, a definitivno jedna od najboljih 2009te godine!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Aha, to je Slap Morrigan mod, u odredjenim situacijama kad ti je u grupi a ti radis neku dobru stvar *neces da uzmes pare, uzimas novog kompanjona ili dajes pare* ona se buni i obicno dobijes minus na affection. Mnogima se nije svidelo sto nemaju mnogo opcija u tim trenucima osim da smanje koliko ces da izgubis affection-a preko persuasion statistike pa se neko od modera setio da napravi mod gde joj lupis samar. Cak mislim da postoji uslov gde ti ona samar i vrati ako je mnogo isamaras :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...