Jump to content

Dragon Age Origins


G!!!

Recommended Posts

mene smara ubijanje zmajeva u igri. mislim, on ih mlati, pali, grize, a oni ustaju, otresu prasinu i nastave -_-

pa kako bi ti voleo da bude fajt sa zmajem :)

mene je odusevilo kad mu je skocio na glavu i krenuo da ga delje :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pa da ga ne bude lol

ili da imas opciju da ga navatas na spavanju, ili na prevaru, ili tako nesto. a ne fajt, i kao ekipa dobije zmaja

but but but the game is called DRAGON AGE, if there were no dragons in the game called dragon age it would be like epic mega giga fail? :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ima zmajeva u igri, ali od njih bezis ko daki od kojota!

zavisi koliko je bajast tvoj parti i koliko je zmaj mator/bajast, barem je tako u svim vecim sistemima.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

procitao sam ovo sto je g okacio i smorio sam se. tri klase, tri rase, sest razlicitih pocetaka, snimljeni svi dijalozi, questovi sa twistom, ogranicenost kraftinga, znaci ceka nas hevi, hevi skripting, nevidljivi zidovi, nikakvi dijalozi itd...nadam se da gresim u proceni, ali iskreno mislim da nema sanse da gresim:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Moje nade bivaju skrhane svaki put kad vidim da je neka igra izasla ... a nije nijedna koju ja cekam. :(

Ocu da pitam, koje su sanse da se ovo naruci u nas? Jel samo ide opcija preko D2D i tako te mogucnosti ili ima neko ko narucuje fizikalnu kopiju igre kakvu u normalnim zemljama dobijaju. Recimo voleo bi da posedujem CE, ovaj sto se preorderuje.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...