Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nene bacushka je rekao

al zato

"koji pravac pokazuje igla na kompasu?"

"sever"

"...." [ne priznaju mu zbog tehnikalije jer igla ne pokazuje samo sever zar ne ;o)]

i onda biser:

"severoistok"!?!?!?!?!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

onda sam slushao jamesa nesbitha malo na b92 da se smirim =o)

Link to comment
Share on other sites

nene bacushka je rekao

al zato

"koji pravac pokazuje igla na kompasu?"

"sever"

"...." [ne priznaju mu zbog tehnikalije jer igla ne pokazuje samo sever zar ne ;o)]

i onda biser:

"severoistok"!?!?!?!?!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

onda sam slushao jamesa nesbitha malo na b92 da se smirim =o)

Ali ipak 3 skocka pik

i pogodi zena 3 komada crveno-zuto.

I ja tu krenem da se smejem i vicem "gle sad curku kad kaze tri pika skocko OLOLOLO"

Zena :"tri pika skocko"

ja dozivljavam gusenje od smeha

Voditeljka :"bravo sva 4 na svom mestu"

ja odlazim u pravcu najblize gasne komore da se ubijem

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

eeee al ne mozhe POSLE kuglanja da se sedne negde na sunce sto je realno veci deo zabave ;o)

bio sam na nekom lepsem mestu od sunca lul

MTS vodi pregovore s kompanijom Apple u vezi s distribucijom I-Phone uređaja u Srbiji. Ako dobijemo dobru ponudu od američke kompanije, prve zvanične primerke I-Phonea u Srbiji možemo očekivati već do kraja godine. Trenutno razgovaramo o ceni, koja bi bila prilagođena srpskom tržištu, ali za sada ne mogu da preciziram kolika bi ta cena mogla da bude“, kaže za Biznis Vladimir Lučić, direktor Mobilne telefonije Srbije.

Kompanija Apple za sada nema interesa da direktno prodaje I-Phone u Srbiji, jer je reč o suviše malom tržištu, ali postoji mogućnost da taj telefon bude plasiran kroz saradnju sa mobilnim operaterima koji posluju u Srbiji, kažu u predstavništvu te američke firme u Beogradu.

"I-Phonea u Srbiji nema zvanično. Svi uređaji u Srbiji su uvezeni, dekodirani i samim tim možete prosuditi koliko su legalni. Jedine zemlje u regionu gde se I-Phone može regularno kupiti su Hrvatska, Bugarska i Rumunija, gde je Apple prisutan preko mobilnih operatera, kao što je recimo T-Mobile", rekli su u Appleu.

Urrraaaa!!!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jel ima neki softver koji broji koliko sma puta pritisnuo F5? da vidim koliko sam produktivan na poslu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Evo ti krule plug in za FF koji to radi autmacki Sada sam ti podigao produktivnost na poslu za 10% :)

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/115

Ustao i jebeno me mrzi bila sta da radim :/

probudi se, popij kafu, i procitaj opet :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kako sam ekspresno ozdravio, vrh. još samo kad bi i onah hard od 250gb (koji je juče umro) oživeo, pa da kažem da i nisam imao nedelju iz pakla.

Link to comment
Share on other sites

ne znam kako da kazem ovo, ali vidimo se najivcine ja otisao na more.

22+ sata . ima da riknem : )

ali zato kad stignem jao jao kunglao

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

kako sam ekspresno ozdravio, vrh. još samo kad bi i onah hard od 250gb (koji je juče umro) oživeo, pa da kažem da i nisam imao nedelju iz pakla.

lol ja slinim, kasljem i boli me grlo vec tipa 12 dana:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Zena :"tri pika skocko"

ja dozivljavam gusenje od smeha

Voditeljka :"bravo sva 4 na svom mestu"

ja odlazim u pravcu najblize gasne komore da se ubijem

Ma kako bre ja uvek propustim te najbolje slagalice? I pod zhena mislite na onu shto je sa matematickog faksa sa crnom kosom sto je vec tri puta ucestvovala na primer? Nju sam gledao prekjuche kad je imala 100, 4, 5 ili tako nesto, trebalo da dobije 125 a prijavila 124 ;)

koja bi bila prilagođena srpskom tržištu,

Znachi ima da razvale po ceni iphonea kod nas :))

Ustao, popio onaj neki Balans jogurt sa zhitaricama sto mi ostao od juche, i put pod noge! Ali je fino vreme napolju, nije ni toplo ni hladno vec bash kako treba :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...