Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobro zvuči taj kineski has, moraću da overim.

Ja sam uzeo po preporuci pirinach/shakmpi/sos od ostriga (nikad to ne bih kupio kad bih sam birao) i stvarno je odlichno i porcije su fine velichine. Probao sam josh pirinach / tofu / nekakav_paradajz_sos, isto nije loshe. Jedino bih skrenuo paznju na to da ako se sedi unutra ventilacija nije bash idealna, pa se mozhe desiti da vam se odeca nakupi mirisom posto je kuhinja "otvorena" tj. nije zasebna prostorija.

Link to comment
Share on other sites

U nushitjevoj, odma' pored grineta, cudi me da nisi vid'o. Ima napolju par mesta za sedenje a unutra recimo 6 stolova. I onda ono birash "osnovu" (povrtje, pirinach, testenina), zatim glavni sastojak (tofu, meso, shkampi) i onda preliv.

nisam brate, ne posećujem restorane i fast fudove odavno [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To i jeste fast fud, zove se Wok the Walk. Nije los, ali mislis da je to kao Tajlandska kuhinja, mosh misliti, kao da mi pravimo neku razliku. Otvorio se jedan kineski u Mekenzijevoj od Slavije kad se krene, pa malo pre raskrsnice sa Kneginje Zorke, sa leve strane. Isto nije lose. Ono sta ja Laki zaboravio da napomene je cena. Dakle, jelo je oko 500 dinara, sto neki mogu da kazu da i nije malo (slicne cene su i u Mekenzijevoj).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Otvorio se jedan kineski u Mekenzijevoj od Slavije kad se krene, pa malo pre raskrsnice sa Kneginje Zorke, sa leve strane. Isto nije lose.

E taj deluje ok, jer mozhe da se sedi u "izlogu" i onda imash ok pogled kao, gledash sta se deshava na ulici i to. Nisam bio, ali biK 'teo. Moracu da odem ovijeh dana. A sto se cene tiche u Wok-u, krenuo sam da pishem pa nisam bash bio siguran, ali mislim da je oko 400 kinti po obroku mene ispalo. Sad, to jeste vishe kad gledash kao fast food (pledza je npr duplo jeftinija) a s obzirom da je u pitanju full obrok "restoranskog" tipa, onda je kao i ok.

Link to comment
Share on other sites

Lego sam po navici sa otvorenim prozorom,i ustao zgrchen ko pizdica kolko sam se smrzo :(

Za promenu osecam se dojajno od izjutra :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jebote kakvi su ti postovi odlepljeni, da te ne znam uživo mislio bhi da si neka budala :)

ma gde nisam budala.

polako shvatam da ne znam nista. [:(]

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Al' je zahladnelo, jedva nadjoh neki odevni predmet koji odgovara ovakvom tipu vremena.

OK je onaj Wok and walk ili kako se vec zove. Bio sam u dosta tih kineskih restorana ali tamo nisam bio do sad. Fino je mesto, posebno i kako je sredjeno unutra, pa je onako i manje mesto, nije nesto preterano veliko i to.

meh.. ja sam probao pirinac/povrce i dobio nesto sto lici na sarmu [:D] i mrzim kad mi daju okrugle stapice.. kako koj kurac da nabodem ista s time [:D]

Link to comment
Share on other sites

spavaj manje brate. smor na poslu, posle picim na kuglanje, jedva cekam malo da zarolam, nisam bio sto godina.

bloodninja: HAARRRRRR!!!!!

rofl, uvek umrem od smeha kad naletim [roflmao]

Edited by Krukozord

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam sta je sa mnom i mojim spavanjem...spavam po 12 sati,i jos mi se spava... :\

Shto vishe spavash,vishe si maloumniji,staro pravilo :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

More i umoran i malouman [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...