Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakav dan, prvo iscim na shishanje pa prenoshenje stvari iz jedne u drugu gajbu .. mislio sam bitje katastrofa. onda shoping u kome sam se smorio kao i poslednjih 2-3 godine (ko josh kupuje teget i braon majce za leto, katastrofa, a 90% je takvih), nekako skrpio vishe od pola stvari koje sam imao u vidu i onda super bleja i has, odprilike pa nenadano :) sve bi tu bilo sjajno da nisam posle upao u guzhvu na petlji zbog toga shto samo jedna traka radi, a ostale radi jedan valjak .. al dobro izravnjao sam sada sa super lubenicom koja se mega ohladila =)

Meni je najbolji bio shark, al ne vidjam ga vec neko vreme :|

da da shark definitivno, i ima ga manje al ga josh uvek ima tu i tamo .. mislim da ga maxi redovno ima (il ga je bar imao poslednji put kad sam bio shto nije skoro [:D])

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ma, bre, sva ta energetska pica su sranje...to sve ima ukus sirupa za grlo, koji smo pili kad smo bili deca...

Inace, do sad sam blejao na Adi...sutra ce biti vrlo interesantan radni dan...:))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

tachno tako, od celog rhha ja nisam peder, a sa igorom sam u vezi zato sto je on zhena ololo crnci!

odgledao ovu slagalicu od sinotj uz doruchak...

koja je to trema tokom brojeva (prijavi 356, srechuna do 348, ima 8icu neiskoristenu i kazhe "pogresila sam"...auuuuu) zhao mi one devojke majkemi...

Link to comment
Share on other sites

Elem upristojio se pa odo na posao nakon juce standardnog + do 4 ujutro rada

Sad vec gledam dokle cu izdrzati i ko se moze vise inatiti :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

prsti iskrckani , sc3 ubacen , i trening pocinje :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...