Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

V2.0

za ove sisice sto im svaka ruta smeta [:D]

Vladan says (12:03):

ahm, vreme je za pekaricu mhm

Vladan says (12:04):

sto neam neki mali moped sad da sednem i da se provozam ovde hodnicima pravo do lifta

Vladan says (12:04):

onda u prizemlju se otvore vrata lifta a ja frrrrm isjurim napolje pa kroz hol dole na ulicu

Vladan says (12:04):

prrrmmmmm

Vladan says (12:04):

laganim gasom prelazim pesacki.....

Vladan says (12:05):

.......brrrm brrrmm lagano uz uzbrdicu preko puta do ulaza u pekaricu

Vladan says (12:05):

u koju ufuravam na leru

Vladan says (12:05):

dok auspuh jos uvek prducka

Vladan says (12:05):

prm-pr-prrm

Vladan says (12:06):

a ja u znak pozdrava drknem trubicu na motoricu

Vladan says (12:06):

TRUT TRUT !

Vladan says (12:06):

sto je znak sisatoj pekarki da mi prinese plen

Vladan says (12:06):

vrele kiflaje kroasane, pitice neke fine i po litre jogurta

Vladan says (12:07):

dok sedim na svom prmpomatiku

Vladan says (12:07):

cim uzmem kesicu samo po gasu frrrrrrmmmmm

Vladan says (12:08):

isfuravam iz pekarice uz pozdrav rukom papanima koji cekaju nervozni u redu i gledaju me kako nestajem u oblacku meshavine benzina i motornog ulja

Vladan says (12:08):

sisatoj namigujem preko ramena

Vladan says (12:08):

a brbanima dobacujem " ZDRAKAJTE MORONI !!! "

Vladan says (12:08):

HAHAAHHAHAHAHA

plus bonus pic, da se zna tacno na koji model sam mislio:

dsc02359.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

\rejv/

prodao si tr00, dušane idiote!

Shhhhhh, cuti da niko ne sazna! ;]

Ustao sam malo pre, crkoh gladan, Dobrivoje smarach me smara da igramo cs a ne zna da ga ukljuchi! :P

Juche sam ceo dan bio u Jagodini sa matorcima. Koliko sam odushevljen gradom i svime shto je Palma uradio za isti, strashno! Svaka mu chast... Tek sam juche shvatio u kom selu zivim. Serem se na Ilica i na to shto je "uradio" za Chachak, kad chujem da neko kaze "Vi imate Velju/Ilica" prevrne mi se stomak. Na kurac svi! [b)]

.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta je bolje, anime ili soundtrack

JEBANO PREDOBRO

Sad odo nesto da radim 3 sata, pa u teretanu :D

(prejeo sam se)

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Juche sam ceo dan bio u Jagodini sa matorcima. Koliko sam odushevljen gradom i svime shto je Palma uradio za isti, strashno! Svaka mu chast... Tek sam juche shvatio u kom selu zivim. Serem se na Ilica i na to shto je "uradio" za Chachak, kad chujem da neko kaze "Vi imate Velju/Ilica" prevrne mi se stomak. Na kurac svi! [b)]

Bila je cetrdeset i osma,

Ljudi u koznim kaputima odveli su moga oca,

Na neko pusto ostrvo,

Zvalo se goli otok.

A secam se kad se iz rata vratio,

Skinuo je svetog nikolu,

I staljinovu sliku okacio

Na zid k'o ikonu.

I pustio je brkove

I obukao plavu odelo,

Izasao je tada na ulicu

I viknuo smelo:

Ziveo staljin,

I svetska revolucija,

Ziveo inform-biro,

I njegova rezolucija.

A kada se odande onako mrsav vratio,

Niko ga u kuci nasoj nije prepoznao,

I kaze da ga tamo nije nista izmenilo,

Jer staljin nikad nije, nije gresio.

Ziveo staljin,

I svetska revolucija,

Ziveo inform-biro,

I njegova rezolucija.

I danas moj otac vozi moskvica,

I vodku drzi iznad ostalih pica

Cita proglaz rezolucije...

I eto tu je pesmi kraj,

Ali ipak dobro znaj:

Iako staljina vise nema,

Komunizam je jaci nego stena.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Konacno malo manje posla...

Nisam umoran uopste ovih dana imajuci u vidu 12h radnog vremena + sve ostale obaveze, ali me stigao neki smor zbog nekih tamo petih stvari. Nadam se da ce more da me sredi, jos samo nedelju dana \o/

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Shhhhhh, cuti da niko ne sazna! ;]

Ustao sam malo pre, crkoh gladan, Dobrivoje smarach me smara da igramo cs a ne zna da ga ukljuchi! :P

Juche sam ceo dan bio u Jagodini sa matorcima. Koliko sam odushevljen gradom i svime shto je Palma uradio za isti, strashno! Svaka mu chast... Tek sam juche shvatio u kom selu zivim. Serem se na Ilica i na to shto je "uradio" za Chachak, kad chujem da neko kaze "Vi imate Velju/Ilica" prevrne mi se stomak. Na kurac svi! [b)]

Chekaj,ljudi sa strane kao stvarno dolaze u Jagodinu?

Inache ja koji zivim ovde znam koliko je ovo mrtav grad,tako da ono....

Jeste da se gradi tu i tamo,ali to su sve nepraktiche stvari za zamazivanje ochiju,grad sam po sebi nema od chega da zivi.Nema industrije,nema investicija,pivara propada, fabrika kablova(nekad najveci izvoznik u sfrj) isto propada.

Izbor lokacija za izlazak mladih ljudi je sveden na dikosteke po okolnim selima,koju su sve u "Ja bi svaki dan,dechko mi je umoran" fazonu.

Kulturnih deshavanja ni nema maltene,ljudi se svi pretvaraju u jedno te isto...A o tome koliko je Jagodina jedno veliko selo,o tome netju ni da pricham...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Josh samo danas.... Od sutra sve novo...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Chekaj,ljudi sa strane kao stvarno dolaze u Jagodinu?

Inache ja koji zivim ovde znam koliko je ovo mrtav grad,tako da ono....

Jeste da se gradi tu i tamo,ali to su sve nepraktiche stvari za zamazivanje ochiju,grad sam po sebi nema od chega da zivi.Nema industrije,nema investicija,pivara propada, fabrika kablova(nekad najveci izvoznik u sfrj) isto propada.

Izbor lokacija za izlazak mladih ljudi je sveden na dikosteke po okolnim selima,koju su sve u "Ja bi svaki dan,dechko mi je umoran" fazonu.

Kulturnih deshavanja ni nema maltene,ljudi se svi pretvaraju u jedno te isto...A o tome koliko je Jagodina jedno veliko selo,o tome netju ni da pricham...

Cale ishao poslom a ja i keva bzvz sa njim. Keva mi je inache tamo zavrshila srednju pa htela da vidi kako je sad. Ona je prilichno odushevljena. Realno, gomila manjih gradova je mrtva. Mozda to jeste mazanje ochiju, al' meni ni malo ne bi smetalo da mi na takav nachin mazu ochi. Ovde ne rade ni to... samo seru i pametuju. Jedino pametno shto je uradjeno u Chachku prethodnih godina jeste obnavljanje parka i gradsko shetalishta(po kome sad ima 10 kafica i ljudi ne mogu da prodju uopshte, jeb'o im pas mater retardiranu!;\)... Ne ostaje nam nishta drugo nego da se selimo u ololo Beograd! ;\

@Voodoo_ Tamo svako dete po rodjenju dobije 200jura, a svako chetvrto dete u porodici mesechno dobija 200jura do svoje 18e godine. Tako mi je rekao chovek koji zivi u Jagodini...

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...