Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za mene je zimovanje josh uvek samo imaginarni pojam,tako da nemam taj problem :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jbt sinoc sam sanjao vodoa haahahahahahaah :D

"smuvao" ribu sa fba a sanja vudua...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

zajebao me neki lik za(sitan) kesh

dabogda mu trebalo za lekove!! [:D][;)]...chudno mi je, svaki put, koliko su ljudi spremni da se ciganishu

danas me cheka posao do duboko u noc, + sam obecao ortaku (zavlachim ga nedelju dana zapravo)da cu da mu instaliram glupu vistu ufffffffffffffff shto me mrzi

Link to comment
Share on other sites

do kada važe stari pasoši? joj, ako britanci izmisle neku bananeriju, tipa da ne može viza u pasoš koji ne važi još 6 meseci, presešće mi život.

KOLE PAZI DA TI NE PUKNE STOLICA HI HA HO HO HA

Link to comment
Share on other sites

Ispusio masnu karu za pasose. Otisao tamo cekao 4 sata i ovi kao pao nam je sistem cekamo servisera on nece doci jos 3 sata... ala se neko mega ugradio kod im je pravio taj sistem to je strasno.

da idem ja za pasos danas ili ne? sha mish o tome? gde si bio?

do kada važe stari pasoši? joj, ako britanci izmisle neku bananeriju, tipa da ne može viza u pasoš koji ne važi još 6 meseci, presešće mi život.

a reci meni treba viza za USA na 3 godine.

a trebalo bi da idem 25tog Avgusta. i da vadim vizu. ne mogu u ambasadu bez ovog pasosa. ako ovi nesto zamude pa im treba vise od mesec dana da mi daju pasos... bicu u USA negde sredinom novembra

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ispusio masnu karu za pasose. Otisao tamo cekao 4 sata i ovi kao pao nam je sistem cekamo servisera on nece doci jos 3 sata... ala se neko mega ugradio kod im je pravio taj sistem to je strasno.

and you call yourself a geek.. bring the nolifer diploma back ty [:D]

dobro me podsetiste da overim do kad meni vazi pasos.. valjda jos dinu-dve bar, al s obzirom da sam ja u pitanju bolje sad check nego posle da kukam za more [:D]

Link to comment
Share on other sites

stari pasoshi prestaju da vaze na kraju ove godine, bez obzira do kada ti pishe da vazi, ali pomerice taj rok do kraja sledece dine verovatno.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

do kada važe stari pasoši? joj, ako britanci izmisle neku bananeriju, tipa da ne može viza u pasoš koji ne važi još 6 meseci, presešće mi život.

KOLE PAZI DA TI NE PUKNE STOLICA HI HA HO HO HA

Za Nemachku je 3 meseca. Taman. :)

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Koliko je to vecina?

50% + 1!

joj, ako britanci izmisle neku bananeriju, tipa da ne može viza u pasoš koji ne važi još 6 meseci, presešće mi život.

Ja mislim da je 3 meseca rok koliko josh mora da vazhi pasosh od vremena kad ces biti negde preko, mada ne znam kakva je situacija kad se zamenjuje kompletan dokument jedne drzhave. U svakom slucaju ti britanci fini neki ljudi sto se ambasade i vize tiche, ostadoshe mi u prijatnom secanju, pa kapiram da ne bi trebalo da bude problema. Na kraju krajeva, bani jedan dan do njih tamo i raspitaj se.

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod ovih pasosh fazona, jel cim dobiti sad vizu za madjaroniju?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

za grchku traze da ti traje pasosh 6 meseci posle zavrshetka puta, shto znahci da niko od ljudi koji ide sad u avgustu na letovanje ne bi trebalod a dobiju vize, ali naravno to nece ici tako s toga je dovoljno samo da ti u soshci pishe da vazi 6 meseci posle puta, bez obzira kada ce ti stari pasoshi biti ukinuti od strane drzave.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod ovih pasosh fazona, jel cim dobiti sad vizu za madjaroniju?

To ti je sad shengen, znachi ista je procedura kao za austriju, francusku, nemacku etc. I tu ima nekih specificnosti, tipa kao sto italijani trazhe jache dokaze za pare, francuzi vole da odbijaju itd itd, ali je sad zajednicko to sto i madjari salju u "centralnu bazu" da se prekontrolishu podaci, itd itd, a i ako vec imash neki shengen ne treba ti madjarska viza.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...