Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Chitam u novinama danas, kazhu da smaraju nashe turiste na hrvatskom primorju... kad im ovi trazhe Kafu,Hleb,Parche pice i to... kazhu napushavaju ih,vredjaju etc... jebo im ja pas mater...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam mislio da su to urbane legende, a onda zimus ustaša na pumpi kraj zagreba nije hteo da mi proda kaFu. ja bih čak i tražio kaVu al s obzirom da sam 10 sekundi pre toga izašao iz autobusa na kome piše АУТОПРЕВОЗ ЧАЧАК slovima od pola metra, to bi bilo jako glupo :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam mislio da su to urbane legende, a onda zimus ustaša na pumpi kraj zagreba nije hteo da mi proda kaFu. ja bih čak i tražio kaVu al s obzirom da sam 10 sekundi pre toga izašao iz autobusa na kome piše АУТОПРЕВОЗ ЧАЧАК slovima od pola metra, to bi bilo jako glupo :)

\o/

xD

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Chitam u novinama danas, kazhu da smaraju nashe turiste na hrvatskom primorju... kad im ovi trazhe Kafu,Hleb,Parche pice i to... kazhu napushavaju ih,vredjaju etc... jebo im ja pas mater...

A koja je fora za parche pice? :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja bi im reko onda:"Ne razumete srpski?Jebiga...", i pocheo bi da naruchujem na engleskom.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jeste hrvati drndaju srbeNde..drugarka pre mene je trazhila vretjicu .. a ja nakon par sec kesu.. samo me je ljutito pogledala kasirica.. i rekla NEMAM! grrr .. kiseli osmeh.. mrshupm!

chuh da su radovana uhapsili na vracharu.. lol

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

ma znali su oni di se on nalazi.. samo su chekali pogodan trenutak.. on mu dodje kao kec iz rukava..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

lol doso sasa u biu i eto ga radovan...

ma znali su oni di se on nalazi.. samo su chekali pogodan trenutak.. on mu dodje kao kec iz rukava..

pa fala bogu, zato i nisu jos rekli de i kad su ga navatali, treba im malo vremena da smisle

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Bila je neka prica da se namesti da ga neko ocinka za neku kolicinu , i da veci deo kesa daju njegovoj porodici. Valjda su odabrali sada posto je dosao novi ministar policije ?

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

U saopštenju, međutim, ne navodi se kada i gde je Karadžić uhapšen. Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da pripadnici MUP nisu učestvovali u lociranju i hapšenju Karadžića [roflmao] za sada se po 4umima navode nezvanichni izvori di spominju vrachar i vozhdovac..

@topik..

odoh off..

edit: novi shef BIA-e

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

brate ja si napije

sa najboljiom ortakom os 2 litra radze

i one pozve ribu i obe se vole

gde je tu pravda?????

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

brate ja si napije

sa najboljiom ortakom os 2 litra radze

i one pozve ribu i obe se vole

gde je tu pravda?????

:(

mental note

ne postuj na ruru kad si pijan

Jbt kali1 nije napisao ":D", ovo mora u signu

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

yeah yeah, opet na poso, pa onda na sisanje veceras, pripreme za more i to.

bitje kul bitje kul

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...