Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nove stvari su im do jaja. parter je bio skroz pun, tribine isto pune uglavnom, nisu bas svugde pustali, pa je mozda zbog toga delovalo praznjikavo na odredjenim delovima...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma verujem da su super stvari kao i obichno, ali brate hteo sam da idem da pevam i skachem... da se ispraznim loma, kad budem znao te nove stvari onda nek dodju opet :)

ja josh pamtim kaiser chiefs :D tamo mi je bilo extra...

Mada Metallica ftw nema bolje od onnog koncerta pa ne znam :D

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

komšije iznad mene već četvrti dan buše/lome/razbijaju nešto.... od 8 ujutru. Budim se uz zvuke koji me pogađaju pravo u mozak, imam osećaj da se ruši cela zgrada. Onda prestanu negde oko 14h i nastave u 17:01 ... Odlična atmosfera za spremanje ispita.

Ako još malo potraje završiću u Lazi... ili CZu... zavisi ...

Link to comment
Share on other sites

komšije iznad mene već četvrti dan buše/lome/razbijaju nešto.... od 8 ujutru. Budim se uz zvuke koji me pogađaju pravo u mozak, imam osećaj da se ruši cela zgrada. Onda prestanu negde oko 14h i nastave u 17:01 ... Odlična atmosfera za spremanje ispita.

Ako još malo potraje završiću u Lazi... ili CZu... zavisi ...

vole se ljudi, sta ces.

navuk'o sam se na mazzy star (nesto k'o cowboy junkies, samo jos bolji), i na jebeno stamblovanje, klikcem dugme ceo dan...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kako je bilo sinoc na tom Green festivalu? Gledao sam neke snimke, deluje da nije bilo bash toliko puno ljudi? U novinama kazu da je na Francu bilo najvishe, a ja bas gledah snimak sa njihovog nastupa, ono, gore one galerije sve bile prazne?

mislim da je na sajpresu bilo više nego na francu, al ajde, moguće da novine znaju bolje, al da je bilo poluprazno, jeste, i tih 6k ako je bilo, mnogo je [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebote ne znam gde de mi mozak,skoro se nisam toliko razvalio da ne znam gde sam se probudio xD

E od danas pochinje Rim da se sprema :)

Rami ako prochitash ovo,kako si proshao na prijemnom? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ololo koj raspad, 30 stepeni, dva sata popodne a neki likovi vare ispod mog prozora, ja se naslonio da popushim pljugu a likovi "hahahahha brate otjesh da duvash sa nama, ajde samo donesi litar vode i sve je kul". odo ja, vidimo se kasnije :DDDD

Link to comment
Share on other sites

joooooo nindzha kornjache 2 na rts1 (da, zarez, onaj deo sa vanila iceom ;o)) vec se spremam da se bunim sto ce da prekinu film u 2 zbog wimbledona =o))

go, ninja, go, ninja, go :))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ako prolaziš pored Merkatora siđi stanicu ranije da ti dam neki disk da mu poneseš, da ne moram sutra da klimam na RHH. Unapred zahvalan.

ne prolazim tuda, 706 ide sa druge strane Siv-a

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ako prolaziš pored Merkatora siđi stanicu ranije da ti dam neki disk da mu poneseš, da ne moram sutra da klimam na RHH. Unapred zahvalan.
donesi meni do 9te sutra ako hocesh, ili ono, daj cilimu koji ti ej tu skoro prekoputa, rami verovatno prolazi peshaka pored tvoje gajbe takodje:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa da li je moguce da covek ne moze ni malo da odspava?Zvoni telefon na svakih prokletih 10minuta...blah,iznervirah se...

inace,upao sam na samofinansirajuce na ceski jezik,sto mi ne odgovara,jer me to ne interesuje dovoljno da bi mi roditelji platili 1. godinu...trenutna varijanta je da posaljem molbu za prebacivanje da budzet na druge jezike gde ima mesta na budzetu...dobra stvar je sto imam dovoljno bodova za te smerove,i to je super...videcemo... :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa da li je moguce da covek ne moze ni malo da odspava?Zvoni telefon na svakih prokletih 10minuta...blah,iznervirah se...

inace,upao sam na samofinansirajuce na ceski jezik,sto mi ne odgovara,jer me to ne interesuje dovoljno da bi mi roditelji platili 1. godinu...trenutna varijanta je da posaljem molbu za prebacivanje da budzet na druge jezike gde ima mesta na budzetu...dobra stvar je sto imam dovoljno bodova za te smerove,i to je super...videcemo... :))

brate sta te briga, imash najmanje tri osobe na forumu koje znaju ceski, imash sa kim da vezbash ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...