Jump to content

RUR majice - sezona 2008/09


Izbor za RUR majice sezona 2008/09  

131 members have voted

  1. 1. Koji dizajn od pomenutih vam se najvise dopada?

    • BILO!!1
      6
    • FAP!
      2
    • LOL!
      12
    • Obvious
      5
    • Obvious 2
      2
    • Kole
      22
    • Pajser
      6
    • RURCW
      16
    • Samo Rejv!
      21
    • Samo Rejv! 2
      10
    • RUR
      8
    • RUR2
      9
    • Team FAP!
      12


Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rur

samo pejb

lol

fap

dobre su i obvious1-2, kole i pushci, ali to mi je nekako previshe intnerno :]

plus su mi ove obvious nekako loshe kombinacije sa crno-zelenim kombo-om, mada mogutje da tripujem ovako dok gledam sliku.

+ da svaka maja pozadi ispod vrata ima mali zupchanik.

+1

Link to comment
Share on other sites

ahahahaha znachi odlichno

ko god se potrudio sa svim ovim dizajnima (onima koji nisu zajmljeni sa penny arcadea ;o)) hvala mu nasmejao me odlichne su maje

meni su najdpadljivije na terasi pushci, team fap (za koji sam glasao), samo rejv 2 i rur2 (iako je to jedan od 3 PA dizajna koje sam prepoznao)

kole je simpa mada je to mislim fotka koristena u shlicu (aka uzeto sa sk sajta od pre x godina) ako zaista bude toliko interesovanja doturitju vam bolju fotku ;o))

also lale iscimatju te za broj lika od kog uzimash blanko majice, ja se odushevio velicinom pa bih uz'o raznih boja i fela ;o)

Link to comment
Share on other sites

- Ideja sa zupcanikom kod kragne nije losha, videcemo da tako nesto zaista implementiramo.

- Penny majica kojih ima dve smo uzeli cisto jer su ljudi zheleli iste a kod nas ih ne mogu naci.

- Majice ce biti nakon sto nedelju dana glasamo, i onda krecemo u proces pravljenja, znachi ja se nadam ne kasnije od 10 dana nakon zavrsetka glasanja, znachi negde oko 10. jula predpostavljam.

- Inkorporiranje koletovih 20 cinjenica ne znam da li ce moci, zbog nivoa detalja, provericemo.

Nego, Laki, aj kad budete radili maje, obavestite me, da odradim ja ovaj pajser za sebe :P

Nisam ovo skapirao? Pa objavicu ovde kad budemo radili majice, i onda se samo prijavish, ili te nesto nisam dobro razumeo?

laki,kad kazes ''kratak'' rukav,mislis na onaj koji je bio na proslim majicama ili nesto novo? :)

jer meni je onaj stari dizajn bio kul.

Mislim na onaj kao na crnim majicama, kraci rukav da. Pod ovim "stari dizajn bio kul" mislis na stari dizajn majice ili stari dizajn logoa? Posto smo razmisljali da ponudimo ljudima da biraju i ako hoce neki od starih dizajnova da uradimo.

- Ne znam sta je treger majica ;) jedino ako nije ona na bratele, toga nece biti :)

Link to comment
Share on other sites

Crna majica je generalno samo sempl na ovim dizajnovima. Planirali smo da udarimo i neke druge boje, u zavisnosti od toga kakvu nam ponudu daju. Ako bude mogla kupovina u paketima, uradicemo tako, ako ne postoji mogucnost da ce se deliti po dizajnu, tj. da ce svaki od dizajnova imati boju.

Kada bude doslo vreme za narucivanje, svako ce napisati svoje zelje u fazonu - Team Fap | XL | bela | kratak rukav i onda cemo mi sve da saberemo i vidimo sta je izvodljivo. Velicina majice ce sigurno biti, ali ce ove druge dve karakteristike biti odluchene u skladu sa vecinom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...