Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasao sam resenje za za providnu skor tablu...

D:\games\CS 1.6 v42 FULL\cstrike\resource ... u "ClientSheme" u stavci "ListBG" svuda da budu nule

Sve sam ovo uradio, takodje i ostale stavke podesio iz foldera kako treba ( proverio kod prote ) i i dalje mi je stari scoreboard, ako znas ili ako neko drugi zna do cega je problem ;(

Link to comment
Share on other sites

ljudi slican problem kao i dosta ljudi ovde, nisam nasao nikakvo konkretno resenje iz prethodnih postova...

instalirao sam novi ovaj windows 7, i kanter poceo da jebe fps 40,50... skace ping ono ludnica... namestao sam svasta u nvidia control panel ali ni to ne pomaze,

jel moguce da mi lose radi zbog procesora, da ja potrazim negde windwos 98 da instal da bi igrao kanter ili je moguce jos neko resenje... hvala unapred

First name Ever, last name Greatest.

Link to comment
Share on other sites

ljudi slican problem kao i dosta ljudi ovde, nisam nasao nikakvo konkretno resenje iz prethodnih postova...

instalirao sam novi ovaj windows 7, i kanter poceo da jebe fps 40,50... skace ping ono ludnica... namestao sam svasta u nvidia control panel ali ni to ne pomaze,

jel moguce da mi lose radi zbog procesora, da ja potrazim negde windwos 98 da instal da bi igrao kanter ili je moguce jos neko resenje... hvala unapred

da si chachkao i nameshtao svashta skontao bi da trebash da iskljuchish vsync i josh par opcija kako na grafi tako i u win 7...imao sam isti problem nov komp nov krekovan win i sad posle nameshtanja svih tih google help reshenja radi super...

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan : )

Imam noobovski problem u CS 1.6 steam-u, ne cujem samog sebe kako pucam, niti hodam, menjam oruzje? Pojavilo se odjednom, nista nisam uneo u konzolu niti drkao, a uzasno me nervira posto se cuje kao da pucam iz daljine... kako da se resim toga?

Hvala unapred : )

Edited by Dom1natoR
Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da je ovo pitanje bilo postavljeno n puta pre - sto mi nestaje lista servera skoro svaki put kada upalim kanter ? dodam neki server, igram, iskljucim i ukljucim cs opet, lista prazna ?? ovo je pocelo da mi se desava od kada sam instalirao windows 7 x64. preko steama igram.

Link to comment
Share on other sites

da si chachkao i nameshtao svashta skontao bi da trebash da iskljuchish vsync i josh par opcija kako na grafi tako i u win 7...imao sam isti problem nov komp nov krekovan win i sad posle nameshtanja svih tih google help reshenja radi super...

brate ne igram kanter 2 dana nisam toliko glup, na xp mi je bilo sve to lepo namestenim sa vsyncom itd... ali izgleda da mi je do procesora i rama, posto sedmica jede dosta ram memorije, moracu da pojacam komp da bi mi radio koliko sam skontao na kraju . . .

First name Ever, last name Greatest.

Link to comment
Share on other sites

Desava mi se kad spustim konzolu, bilo sta da stisnem on vrati konzolu, znaci ne mogu nista da upisem... Neko je imao taj problem vec, ali nisam uspeo da nadjem.

Ako neko zna resenje, bio bih zahvalan.

PS. reinstall nije pomogao.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

drugari imam problem, naime kada igram na bilo kojem serveru dal je to epsv2+ ili neki shnj desert rats ( eplay ) ping mi je ok, ali odjednom ping skoci na 250 i tako bude nekih 10-ak sekundi, i to se ponavlja naprimer na eplayu stalno, na svaki minut, dok na boljim stranim serverima jednom u 10 minuta otprilike, pricao sam sa likovima koji imaju eunet adsl ( koji takodje ja imam ) i niko nije imao ovaj problem, ako neko moze da pomogne bio bih mu zahvalan [:)]

Link to comment
Share on other sites

drugari imam problem, naime kada igram na bilo kojem serveru dal je to epsv2+ ili neki shnj desert rats ( eplay ) ping mi je ok, ali odjednom ping skoci na 250 i tako bude nekih 10-ak sekundi, i to se ponavlja naprimer na eplayu stalno, na svaki minut, dok na boljim stranim serverima jednom u 10 minuta otprilike, pricao sam sa likovima koji imaju eunet adsl ( koji takodje ja imam ) i niko nije imao ovaj problem, ako neko moze da pomogne bio bih mu zahvalan [:)]

Na eplayu je to problem sa serverima. Svima skochi ping na 300 na par minuta pa se unormalni, i taj proces se ponavlja svakih nekoliko minuta (10 ili 15 ili 5, sve zavisi)

Ono sto je tebi problem, ako je na svim serverima tako, je to sto ti nesto jede internet. Mozhda neki virus, ili neki od procesa. Probaj scan diska av-om ...

Link to comment
Share on other sites

Dobro veche,imam problem koji se sad pojavio update-ovo mi se stim i kad sam ga restartovao pishe mi fatal error "bin/vgui2.dll" nisam hteo da reinstaliram stim posto sam mislio mozda nije samo meni ili ti nije do mene problem ako neko zna do cega je to nek mi pomogne.Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Pozz ljudi imam problem drkao sam nesto pass na stimu sinoc promenio sam ga i kada sam hteo da ga ukucam opet kaze mi da nevalja a znam pass 100% koji je i onda sam isao na ono kao zaboravio sam pass dobijem e-mail od stima i pise mi tamo da ubacim neki code ja ubacim a sledece je ono da odg na secret answer e sad tu u e-mailu mi pise ovo Please also enter the *answer* to the following question into the 'Secret Answer' field of the same dialog:

What did customer support last reset your passphrase to?

Koji je odg na ovo pitanje nerazumem? :S

EDIT:Ljudi moja greska ipak nisam ubo dobar pass xD

Edited by Nikola Svabic
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...