Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako mozes pomoc, svaki drugi dan kad udjem na steam i odem proverim u library, properties pa set launch options i bude prazan onaj bar, i tako svaki drugi dan moram opet da kucam noforce komande i ostalo... Jel zna neko zbog cega se izbrise, jel do update steama ili sta? Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Imam jako zajeban problem ljudi a to je sledece:

koji god mis da stavim u usb port ili onaj za mis(nebitno)u csu secka,recimo ja ocu levo on stoji odbija da se pomeri a ponekad se i sam pomera

pre mi se to nikad nije desavalo!pomagajte

Link to comment
Share on other sites

Sjebao bih bi ga sigurno brate... Nego ovde u mrtvoj kuli ima 3 servisa i nijedan servis nece da ga uzme , a mrzi me da cekam do ponedeljka da ga nosim u ns... bolje je ipak da se strpim , ionako ne znam baterije u daljinskom da promenim, sjebao bi nesto sigurno...

Edited by nucLe0
Link to comment
Share on other sites

2/192 imam i guta mi metkove jel zna neko do cega je ,fps je 99-100 ne pada sem na 3-4 smoke,sada sam povecao brzinu na 4/256, ako neko zna do cega je neka mi kaze djordjevicdjordje@live.com!

btw rate 25000 cmdrate 101 updaterate 101 ex_interp 0.01 po nekad 0.1 stavim, kad smanjim rejtove jos gore qq lele! graficka mi je nvidia gs 8000 512mb,ram 2gb,procesor amd atholn 2.40 ghz! Hvala

Link to comment
Share on other sites

2/192 imam i guta mi metkove jel zna neko do cega je ,fps je 99-100 ne pada sem na 3-4 smoke,sada sam povecao brzinu na 4/256, ako neko zna do cega je neka mi kaze djordjevicdjordje@live.com!

btw rate 25000 cmdrate 101 updaterate 101 ex_interp 0.01 po nekad 0.1 stavim, kad smanjim rejtove jos gore qq lele! graficka mi je nvidia gs 8000 512mb,ram 2gb,procesor amd atholn 2.40 ghz! Hvala

Imam jako zajeban problem ljudi a to je sledece:

koji god mis da stavim u usb port ili onaj za mis(nebitno)u csu secka,recimo ja ocu levo on stoji odbija da se pomeri a ponekad se i sam pomera

pre mi se to nikad nije desavalo!pomagajte

probaj ovako , udji u task menager > processes i nadji hl.exe ides desni klik i nadjes set priority, probaj da stavis low il high pa vidi kako ti odgovara, slicno je bilo i meni pa sada lepo radi

Edited by INSAAA
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...