Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam problem sa CS .. naime , instalirao sam win 7 i cs mi zapucava (secka) a ping mi ponekad skoci do 60 (ali nije do pinga) namestio sam u grafici OpenGL (ko ima 7icu zna da to treba) ... nzm sve u vezi cs sto treba sam namestio , jednostavno secka i dalje??? ima li neko moguce resenje?!!

imao sam isti problem i to sto ti je rekao nikola nije pomoglo.

samo udari desni klik na local area network, disable, pa opet enable i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

e momci imam original windows 7

i od kad ga imam

fps mi pada mnogo

a rafal mi renda

kao da je puska na barut a ne automatska

pa ako neko zna u cemu je problem neka ostavi misljenje hvala unapred =DDD

nemam para za novi komp -.-

Link to comment
Share on other sites

need help :D

imam mx518 vec duze vreme , danas kad sam ga stavio u lan radi on lepo na nekom malom delu podloge , radi i na celom delu podloge kad idem polako , ali kad malo brze cimnem on stane to jest malo ode gore ili dole [stane pa se pokrene]... kako mogu da popravim i do cega je kvar uopste ?

edit : naravno pokusao sam i na drugoj podlozi..

^.^

Link to comment
Share on other sites

izbacuje mi stalno ovaj problem. pokuso sam da izbrisem clientregistry.blob fajl al opet se pojavljuje, izbacuje mi na svaka 2-3min. firewall mi oduvek stoji ugasen, jedino mi je nod upaljen. probao sam sve zivo. otvorio sam portove, normalno radilo i onda opet pocelo da izbacuje, izbrisem portove, upalim firewall, radi normalno i onda isto sranje svaki put.

ss.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nesto ti vuce protok... Ili imas neki virus, ili neki od programa koje koristis vuce dosta. Probaj da skeniras ceo sistem nekim antivirusom, i da pogasis nebitne procese.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

ono mozda jednostavno ti net nesto divljao privremeno pa se smirio... desava se to znas...

@sad moj problem

skeniro ceo komp s nod-om, reinstalirao ceo steam i cs. i sad sta sledi, svaki min me izbacuje iz igre ili ovaj firewall ports ili steam connection lost...

Link to comment
Share on other sites

evo konacno sam dobio konkretan odgovor na steam forumu, mada mi treba pomoc.

Quote:

steam://support/?Issues=* (me: copy/past into browser)

If you have issues viewing the report then find this file and open it with your web browser.....

file:///C:/Users/username/AppData/Local/Temp/results.html

ALSO

Go to:

ShieldsUp (https://www.grc.com/x/ne.dll?bh0bkyd2) and check the steam ports. Type the port number(s) in the field and hit 'user specified custom port probe'.

It'll tell you if its open or not. Since you disabled your firewall it shouldn't be in stealth so it should definitely say if the port is open or not unless of course you have a router that is stealthing it.

za cs portovi: http://www.gameconfig.co.uk/ports.aspx?game=counter+strike

za steam portovi: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8571-GLVN-8711

sto se tice ove provere kod steam-a sve sam prosao:

* UDP Ports: Passed

The following UDP ports were reachable.

UDP Port: 27000 - 27040

* TCP Ports: Passed

The following TCP ports were reachable.

TCP Port: 27020 - 27040

Pokusao sam sve sto su rekli da uradim, izbrisem sta vec, al i dalje me izbacivalo.

Onda sam uzeo da testiram port, uzeo sam prvi 27000 i pise mi da je stealth, sto znaci onda da mi nije otvoren na ruteru onda.

E sad ja ne znam kako da otvorim te portove na ruteru. Ruter je D-Link Model: DIR 100

U network connections mi pise connected using: Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC

ako znace nekom te informacije.

Link to comment
Share on other sites

Nedavno sam instalirao windows 7(x86, build je 7600) i cs mi dosta losije radi nego ranije na xp-u. Prvo sto sam pogledao je cpu usage i evo slika. Na serveru je jos veci: 70-90 %.Sve ovo koristi samo hl.exe, ostali procesi su 0%. Pre toga na xp-u cs je radio savrseno i koristio je maksimum 25 % procesora . Pokusao sam sa affinitijem na jedno jezgro malo je bolje ali onda u igri secka zvuk sporadicno.

Sa ostalim mnogo zahtevnijim igrama nemam nikakvih problema. Nemam virusa i slicnog, i generalno sistem bolje radi nego na xpu.

Link to comment
Share on other sites

Imam veliki prob sa cs-om, ako neko zna u chemu je stvar, dobro bi mi doshla pomoc. Unapred hvala...

Znachi igram cs skroz ono normalno, i na svakih 10 sec loss ide na 70 - 80, i ono teleport, fps pada ne normalno nije do pc-a, nikad pre mi se nije deshavalo.

Reinstal sam cs, restartovao modem x puta, radi svashta, ali opet ista stvar.

Tako da ako neko zna u chemu je prob bio bih mu mnogo zahvalan, toliko hvala.

Ne mrzi igracha, mrzi igru!

Link to comment
Share on other sites

samo da se javim da mi je bio problem do procesora .. :( sad sam uzeo nov i sve sljaka.. :)

techn33k rpl: proveri redom lepo ceo komp pa i net jer mozda ti se nije desavalo to nikada ali sve ima svoj kraj mozda je vreme da zamenis nesto...:)

eto ja sam cist primer :):)

you have no fear 2x bam is here

Link to comment
Share on other sites

samo da se javim da mi je bio problem do procesora .. :( sad sam uzeo nov i sve sljaka.. :)

techn33k rpl: proveri redom lepo ceo komp pa i net jer mozda ti se nije desavalo to nikada ali sve ima svoj kraj mozda je vreme da zamenis nesto...:)

eto ja sam cist primer :):)

Pc je nov mislim da nije do njega, ali net ne znam shta bih mogao da proverim, sigurno je do rutera ili shta vec..

Ne mrzi igracha, mrzi igru!

Link to comment
Share on other sites

imam laptop MSI ex630x-002eu i sl :

AMD Athlon64 X2 QL62 2.0GHz/3600FSB/2x512kB

Chipset nVIDIA MCP77 MH

Memorija 4096MB DDR2 800MHz

HDD 320GB SATA 5400rpm

Monitor 15.6'' 1366 x 768 pixel resolution

Grafička karta nVidia GeForce 9300 256MB DDR2

CD/DVD DVD RW Dual Layer

Zvučnici Stereo Speakers

Modem V.92 56k Fax Modem

Mrežna karta 10/100/1000 Gigabit Lan

Wireless 802.11 a/b/g

+ imam Windows vista na njemu ..nisam bio sigran kad sam ga uzimao u ovaj windows7 posto je tek bio izasao.. a XP nepodrzava.Imam problema kada igram neke igrice , pre nisam imao ali pre jedno 2 nedelje se stvorio problem.. FPS mi opada kada igram kanter a i wc3 takodje..Za wc3 sam donekle i nasao problem , treba da ga startujem preko Administratora ali za CS nikako..da li mi neko moze pomoci oko toga? da li je problem graficka ili neki drajveri? isto mi se desava kada igram preko steam-a ili obicnog kantera. FPS mi inace stoji zapucan na 60 ali nekad opadne na 30 pa tako varira od 30-60 pa onda opet se vrati na 60 .. da li mogu da ga povecam na 100 ili nesto tako.. svaka pomoc dobro dosla

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...