Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

imam laptop MSI ex630x-002eu i sl :

AMD Athlon64 X2 QL62 2.0GHz/3600FSB/2x512kB

Chipset nVIDIA MCP77 MH

Memorija 4096MB DDR2 800MHz

HDD 320GB SATA 5400rpm

Monitor 15.6'' 1366 x 768 pixel resolution

Grafička karta nVidia GeForce 9300 256MB DDR2

CD/DVD DVD RW Dual Layer

Zvučnici Stereo Speakers

Modem V.92 56k Fax Modem

Mrežna karta 10/100/1000 Gigabit Lan

Wireless 802.11 a/b/g

+ imam Windows vista na njemu ..nisam bio sigran kad sam ga uzimao u ovaj windows7 posto je tek bio izasao.. a XP nepodrzava.Imam problema kada igram neke igrice , pre nisam imao ali pre jedno 2 nedelje se stvorio problem.. FPS mi opada kada igram kanter a i wc3 takodje..Za wc3 sam donekle i nasao problem , treba da ga startujem preko Administratora ali za CS nikako..da li mi neko moze pomoci oko toga? da li je problem graficka ili neki drajveri? isto mi se desava kada igram preko steam-a ili obicnog kantera. FPS mi inace stoji zapucan na 60 ali nekad opadne na 30 pa tako varira od 30-60 pa onda opet se vrati na 60 .. da li mogu da ga povecam na 100 ili nesto tako.. svaka pomoc dobro dosla

za fps je jednostavna provera kucaj u conzoli fps_max 101 to bi onda trebalo da ti poveca fps na 100-99 ... a sto se tice laptopa on ti odlican tako da ti on nestvara problem i xp ti podrzava laptop samo treba pre instalacije da se nesto iskljuci u BIOS-u i mozes ga opusteno instalirati :)

you have no fear 2x bam is here

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za fps je jednostavna provera kucaj u conzoli fps_max 101 to bi onda trebalo da ti poveca fps na 100-99 ... a sto se tice laptopa on ti odlican tako da ti on nestvara problem i xp ti podrzava laptop samo treba pre instalacije da se nesto iskljuci u BIOS-u i mozes ga opusteno instalirati :)

Hahaha.

Nvidia ima svoj panel podesavanja u control panelu, a trebalo bi i desni klik na desktop i u tom meniju da imas nVidia control panel.

U njemu ides na manage 3d setings i poslednja rubrika je vertical sync koji treba da bude off. Ako ti je vec off, opet stavi off ili on pa apply, pa vratish na off.

A sto se variranja tice, ne znam. Mozda da pogasish nepotrebne procese ili da stavish u procesima hl.exe priority na low.

Link to comment
Share on other sites

Help !! :)

E ovako, ja dbl zaboravim pass od stima i sad kad odem u igraonu nmg da udjem na njega...Idem na Retrieve Account, ukucam Verificaton code koji dobijem na mail, medjutim ne znam odgovor na Secret question...Poslednji put kad sam menjao, bilo je neko pitanje na koje sam znao odg, medjutim sad je promenjeno i glasi ovako: ,,What did customer support last reset your passphrase to?" pa nzm odgovor i nmg da promenim pass...Ako je neko imao slican slucaj, ako neko moze da pomogne neka se javi...hvala :))

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

proveri stare mejlove koji si dobio od steam supporta kada si menjao pw,u njemu bi trebalo da pise sta ti treba za odgovor...

ako ga nemas ,moraces da kontaktiras steam support da ti resetuju pass :S

proveri ova 2 linka za vise info o resetovanju pw-a pa vidi kako i sta...

Link1

Link2

Edited by zyllion
Link to comment
Share on other sites

Da li se jos nekome desava da se normalno uloguje na steam, a kad klikne na COMMUNITY i svoj profil izbaci da se uloguje.

Probao sam preko mozille da odem na svoj profil link i izbaci mi sledece :

This user has not yet set up their Steam Community profile.

If you know them encourage him/her to set up their profile and join in on the gaming!

To mi je bilo podeseno, a i kad odem na neciji profil isto izbaci...

Vidim Friend listu , ko je Online - InGame i chat radi ali kad god kliknem na svoj profil kaze da se ulogujem, ja ukucam username i pass i nece.

Jel ovo do mene ili ima jos neko ovaj problem ?

Edited by b4Ne
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poz ljudi treba mi problem,kupio sam novi komp kad sam instalirao cs,krene da mi ucitava ono steam updating i samo mi dole izbaci cannot contact the steam network please try later i tako se drkam evo vec sat vremena,a net sve fukcionise znaci fb,youtube sve radi lepo...

Link to comment
Share on other sites

e ljudivi ja imam problem,ne te glupe da ne instaliram drajver nego ovako : imam do jaja komp,ati hd 4350 na 512mb,triplecore procesor na 2.3 i tri giga rama al me jebe fps pada stalno bude 100 pa padne na 30,nuke ne mogu ni da pomislim da igram kako zeza fps.reintalirao sam win,cs,drajvere sve sam probao al nece zajebava pa ako moze neko da mi pomogne bio bi mu zahvalan :)

e ljudivi ja imam problem,ne te glupe da ne instaliram drajver nego ovako : imam do jaja komp,ati hd 4350 na 512mb,triplecore procesor na 2.3 i tri giga rama al me jebe fps pada stalno bude 100 pa padne na 30,nuke ne mogu ni da pomislim da igram kako zeza fps.reintalirao sam win,cs,drajvere sve sam probao al nece zajebava pa ako moze neko da mi pomogne bio bi mu zahvalan :)

0

Link to comment
Share on other sites

@zole

Ako na toj masini imas neki noviji windows od XP, tesko ces na toj grafulji da furas zakucani fps 100, sa njom sam probao na 2 masine, i na obe sam testirao i sa XP, i sa windows 7(x64). Ili kupi bolju graficku ili igraj na XP-u.

Naravno proto, ne znam ni ko moze da igra online sa 0.01 interpom, kad od 10 igraca ne serveru, 7 slajfuju do jaja :D Mozda stranci mogu jer imaju bruka konekcije, ali kod nas tesko to ide... :)

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

imam problem kad stavim -freq 75 meni slika na cs nije cela nego sa desne strane je crno,a ne rade mi dugmici na monitoru,jel moze to nekako da se pomeri da bude lepo cela slika cs-a! da nema crno sa strane? Ty ;-) to je samo kad igram na 6x4 rez a na 8x6 je cela slika,a nemam nameru na tu rez da igram!

Edited by DJOLENCE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...