Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

poz poz, imam problem sa padom fps-a od kako sam uzeo 22incca, na 19nisam imao taj prob... steam, full comp, vsync off, 101fps sve radilo full dok juce nisam skopchao nov monitor... LG w2240... 60hz refreshrate, i optimiziran cs rr sve po Jusu :S nzm, ajd neko

imam i problem sa konzolom, kako na nonsteam tako i na steamu... kada je spustim " ` " i krenem da otkucam bilo sta, konzola se izgubi kao da sam o5 pritisnuo " ` " ajd sada vi... tnx

eo ovako, reinstall sam drajvere za graff, na 800x600 u 4smoka 70fps, na 1024, vise pada.... :S

Monitor koji je podesen na 60 hz ima 60 FPS u NAJBOLJEM SLUCAJU ! Graficka prikazuje 100 FPS ali monitor prikazuje plafon 60 fps ! Moguce je popeti monitor tvoj na 75 hz i to ti je plafon .

Sto se tvog problema tice moze biti svasta :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znaci opusteno moram da menja 7300gt?

Ne mora, ako ti drajveri pomazu.

pRoximo proveri temperature procesora, grafichke i tako toga... raspitaj se po nekim sajticima oko BIOS update-a, jer je i to moguca opcija...

a mozhe da bude da jednostavno nisi stavio vsync na off? :D

i moguce je da se desi da imash dva manje-vishe suprotna ram-a, sa razlichitom brzinom, CL-om...

svashta je tu moguce.. bem li ga shta josh mozhe da bude :D

mozhda su ti rejtovi popucali, mozhda te jede virus, ko zna :)

Samo je menjao monitor, ne i ostale komponente. vsync je zakunac na 60 fps-a i ne varira iznad toga samo ispod, a on je rekaod a mu se spusta sa 100 ka nanize. Da su su razliciti ramovi, onda bi mu i na starom monitoru bio isti problem. Jedino je ovo za virus jos moguce.

Za mnoge je to iznenadjenje ali je ziva istina . Mozda jedan dan prepisem sve to ovde .

Znaci, da ako ja igram na 60 herca, i stavim 60 max frejmova, nece biti razlike izmedju tih 60 frejmova i 100 frejmova ?

Tesko ...

Link to comment
Share on other sites

Ne mora, ako ti drajveri pomazu.

Samo je menjao monitor, ne i ostale komponente. vsync je zakunac na 60 fps-a i ne varira iznad toga samo ispod, a on je rekaod a mu se spusta sa 100 ka nanize. Da su su razliciti ramovi, onda bi mu i na starom monitoru bio isti problem. Jedino je ovo za virus jos moguce.

Znaci, da ako ja igram na 60 herca, i stavim 60 max frejmova, nece biti razlike izmedju tih 60 frejmova i 100 frejmova ?

Tesko ...

ma pusti bre gluposti

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel moze neko da mi da odgovor na pitanje zasto se snimljeni demo sa CW meca ne nalazi u odredjenom folderu na steam-u? Do skripte nije zato sto svi imaju demo-e a i sama skripta je AMXX i snima demo,ali u odredjenom folderu (steamapps > ACCOUNT NAME > counter-strike > cstrike ) imam samo SS-ove,a od demoa ni traga :S

Evo SS-a,mozete da vidite skroz dole da se demo cuva u PC,ali ni traga od njega u odredjenom folderu : http://www.dodaj.rs/f/1Q/Ju/4Hb1XDMQ/dedust20003.jpg

a evo i komande : amx_match tagCT tagT mr15 esl recdemo

nzm u cemu je problem i gde bi demo-i mogli da se nalaze posto u odredjenom folderu gde bi trebalo da se nalaze ih nema..

Link to comment
Share on other sites

Poz svima :) Ovako,Imam jedan problem,u pitanju je lag u cs-u.Na bilo kojem serveru da igram,ms mi skace do 150..pogotovu kad pucam :/ Imam eunet ADSL 1024/128.Cesto mi i fps zabode pa ode do 60-70:S

Vsync mi je off , instalirani su drajveri za grafu..I da,probao sam i da smanjim rate-ove , ali opet isto :S i kada stavim 100/101,100/101,25k i kad stavim 80,80..60/60..

Hvala unapred ! =D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...