Jump to content

PIZDIM!


Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i koje na kraju fkin florian

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da vas nekoliko najbolje da kupi par svraka, pa da ih davi ovako rukama na gajbi i kaci na jutub, evo vec mi se digo! al nemojte to sa gugutkama molim vas, one su kul i donose srecu, na kraju gugutke se nalazi cup sa zlatom, al svrake, to odma uza zid pa metak u celo, mislim, imaju jako gadan glas, ja ispred gajbe samo slavuje dozvoljavam, ovo ostalo dinamit, pa nek kreste onda!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dabogda dobio плазмодиј(ум)

btw resio sam problem sa sovama i kostao me samo 70 din :)

Ne budi bezobrazna, ne dozvoljava ti da tako razgovaraš sa mnom.

ja mislim da vas nekoliko najbolje da kupi par svraka, pa da ih davi ovako rukama na gajbi i kaci na jutub, evo vec mi se digo! al nemojte to sa gugutkama molim vas, one su kul i donose srecu, na kraju gugutke se nalazi cup sa zlatom, al svrake, to odma uza zid pa metak u celo, mislim, imaju jako gadan glas, ja ispred gajbe samo slavuje dozvoljavam, ovo ostalo dinamit, pa nek kreste onda!

Pa ti si pravi deretizator, samo za svrake!

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

Polovan metak?

Jesi sačekao prvo da im vidiš beonjače?

Ne posto je sova tipa nocna zivutinjka danju slabo vidi pa sam je sa cirka 3 m opro da je samo perje ostalo a frustrirana slikom pogibije svoje voljene sov e/ca druga zivotinja (citaj gore sova) se sama pojela nesto na fazon sovalizma

polovan metak je onaj sto nije opalio prvi put pa je modifikovan i znatno labilniji od novog licenciranog :)

Link to comment
Share on other sites

odjednom na terasu sleteo je gavran: "dajte meni dim" uvatio sam gavrana za noge pa o zid Seven je reko: "mother fucker shit" ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...