Jump to content

PIZDIM!


Recommended Posts

ma bre, kod kineza, 250 dinara sacmara, na kuglice ofc, prejaka je, plus zaniimacija, plus im stvarno kvalitetno jebes kevu

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

veruj mi da je puska jaka, i precizna...krecemo u malo retardiranu raspravu ali covek moze da ima korist od toga :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

dam 100 evra ako se javi alt :) ovo je carski stvarno :) hahahahah

Drugu, da li ti stvarno misli da bih ja imao vremena da se 6 meseci zamlaćuje ovde kao neki alter egoj?

kad sam rekao carski, naravno da nisam mislio na svrake, nego na barabeskov post :)

Barabeskuov, Barabeskuov... Prisvojna prdev od moje ime je Barabeskuov, a ne Barabeskov (i skoro 100 prosto sam siguran da se piše sa veliko slovo). Kad je nekog mora da uči srpsku gramatiku...

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

nabavi neku pro macketinu koja ce da resi posao !

mene su smarale jedno vreme, vazdusara resila posao. Nemoj da ih gadjas u glavu, padnu na zemlju i macke ih reshe, shto nije tako dobro resenje posto dodju nove. Pocnes da ih bijes po dupetu, pobegnu i razglase drugim svrakama da ih tuce nevidljivi vetar na toj i toj lokaciji !

:o

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Samo bi puškama rešavali probleme.

Jeste probali stealth pristup pa da eskortujete to gnezdo negde na poljanu daleko od kuće/zgrade?

ti kao nemas iskustva kakav ishod ima vecina eskort misija a a a ?!?!

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Florijane,pricas kao da imas iskustva sa time,ko zna koliko si svraki ubio :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

...

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Nisam mnogo. Terali smo neke kondore i mravojede po kraju i tako to. Kao sva normalna dete...

Ja sam se ipak više orpedelio na bake i cegere.

jel mozhe od toga da se zaradi, onako, za more ? ono kao neki vid summer joba ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ne, al možeš da se okušaš u teranju majmuna sa vatrometnim raketama u Japanu

Prvo sam mislio da je smisao za humor tamo u kotezu drugaciji ali onda sam se setio bed kopija ili oni rade specijalna izdanja za izvoz u beograd?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

btw,znam da je vazdusna najbolje resenje,al ne mogu da je nabavim :( dajte neke jake otrove il' slicno :) i kill them all! i komsinici cu da namazem na prozor nek crkne i ona sa njima!

Meni su senice i vrapci kljucali orahe koji su bili obesenu u dzaku na terasi.Nazalost vazdusna je jedino resenje,jer kad ubijes par ostale dodju pameti i zaobilaze ti kraj.Samo svrake je jako,ali JAKO tesko ubiti vazdusnom (moras direktno u glavu da ih gadjas i to predeo ociju)a i sem toga cim cuju/vide pusku odma se razbeze pa opet dodju.Probaj sa strasilima :).Btw ja sam jednu svraku overio u oko i pala je kao sveca.Vise ni jednu nisam video u reonu moje terase :)

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

a ne ozbiljno stavish lepak na lim od terase i i prospesh malo hrane :) tako sam ja hvatao vrapce... dodushe trebace ti malo vishe lepka :)

a uvek mozesh da kupish one ultrasonichne emitere sto se stekaju u struju a teraju u zavisnosti od podeshavanja pacove, komarce, ptice, medvede...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...