Jump to content

PIZDIM!


Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj neko ako moze da mi nabavi ptitja sovu ili gavrana bilo bi super, ozbiljna sam!

jel mora zivo? [:D]

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

E ovako,ispred mog prozora je huge rastinje sto je cool leti milina,ladoninka e sad cim izadje sunce dodju u blentave svrake i to u poprlicnim kolicinama i popcnu repertoar maltetiranja bolesnim zvukovima gde ne mozes da spavas uopste,ranije nisam imao lak san,a sad svake jebane god. dodje neki ptica koje me jebe u zfrav mozak,prosle god. bila je sova koja nije imala milosti 24/7 pa je nekako otisla prekoputa zgrade u drugo staniste...e sad dal' vi imate neki predlog kako da smaknem ove svrake il da ubijem komsinicu koja je zasluzna za sve ovo. Jebem joj mater seljacku digne se na prvi zrak sunce izadje na prozor pali cigaru i baca stari hleb na koji dolaze golubovi koji privlace macke i onda psyho svrke koje dolaze da zajebavaju macke i tako... jes' smesno ak mi nije bas smesno kad legnem oko 3-4 umoran/pijan i onda jedno 5 svraka pocne da kljuca po mozgu! nego blabla... aj dajte neke predloge kako ubiti,navatati ih,otrovati...ubio bi jednu za primer pa bi je zakacio na drvo! :)

btw,znam da je vazdusna najbolje resenje,al ne mogu da je nabavim :( dajte neke jake otrove il' slicno :) i kill them all! i komsinici cu da namazem na prozor nek crkne i ona sa njima!

brate il napravi pracku (pa uzmes foru sa savijenom zicom, rasteraces sve, samo pazi da ne isteras nekome oko xD), il skupi 2500 kinti, i idi u snajper, kui pracku i metalne kuglice, sa tom prackom, ako dobro zategnes mozes i komsinicu da ubijes... .. samo trbace ti malo vremena, da ser izvestis, ali navicices... ja sam tu pracku nosio i u lov cak par puta.. inace razbija pivsku flasu na 20m bez problema, samo .. moras da pazis, jer ovo je stvarno opasno (mos onesvestis coveka bez vrke)... ili za 2000-3000 uzmes pistolj na kuglice ( isto imas u snajperu), precizan na 20m, ima tezinu, sve, kao pravi... sa tim vezbaju oni koji nemaju pare za pistoljsku municiju, inace skoro identicna kopija.. gruva ihihiiii... izdvojis jos 500 kinti za 500-100 kuglica, koje su posebno pravljene za te pistolje ( moze i sa ovim obicnim, ali ako oces savrsenu preciznost, skupi pare) ... eto to je nekoliko saveta iz iskustva (sve navedeno sam koristio) a ako hoces, mogu dodjem sa sacmaricom i da te resim i svraka i komsinoica za male pare :mrgreen: ;)

dobar tutos za pravljenje dobr pracke : http://www.svastara.com/saveti/?savet=1603

pogledaj, bez zezanja...

Link to comment
Share on other sites

Imam savrseno resenje za sve vase probleme a ime mu je FURADAN kupite u bilo kojoj polj. apoteci ovaj magcni napitak ekstremne jacine . Dovoljna je mala kolicina da se pospe po hrani koju vas najgori neprijatelj konzumira i to je to ,posle uzimanja iste konzumator umire nakon najvise 10 sec posledicom razaranja nervnog sistema odnosno odlaska u stanje obnubilacije .Vase je samo da gledate i da oblektirate naravno posle se obavezno resite lesa kako nebi macka,pas postao les konzumiranjem gore pomenutor...

Link to comment
Share on other sites

brate il napravi pracku (pa uzmes foru sa savijenom zicom, rasteraces sve, samo pazi da ne isteras nekome oko xD), il skupi 2500 kinti, i idi u snajper, kui pracku i metalne kuglice, sa tom prackom, ako dobro zategnes mozes i komsinicu da ubijes... .. samo trbace ti malo vremena, da ser izvestis, ali navicices... ja sam tu pracku nosio i u lov cak par puta.. inace razbija pivsku flasu na 20m bez problema, samo .. moras da pazis, jer ovo je stvarno opasno (mos onesvestis coveka bez vrke)... ili za 2000-3000 uzmes pistolj na kuglice ( isto imas u snajperu), precizan na 20m, ima tezinu, sve, kao pravi... sa tim vezbaju oni koji nemaju pare za pistoljsku municiju, inace skoro identicna kopija.. gruva ihihiiii... izdvojis jos 500 kinti za 500-100 kuglica, koje su posebno pravljene za te pistolje ( moze i sa ovim obicnim, ali ako oces savrsenu preciznost, skupi pare) ... eto to je nekoliko saveta iz iskustva (sve navedeno sam koristio) a ako hoces, mogu dodjem sa sacmaricom i da te resim i svraka i komsinoica za male pare :mrgreen: ;)

dobar tutos za pravljenje dobr pracke : http://www.svastara.com/saveti/?savet=1603

pogledaj, bez zezanja...

Da li si ti normalan?Pa nece da ubija komsije,nego svrake.

Kad sam imao 12-13 godina kod caleta u selu sam bio sa lokalnom decom vise nego ok i stric mi je napravio pracku.Jednom prilikom sam slucajno pogodio jednog klinca u grudi i slomio mu rebro...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Gugutka ili grlica donosi srecu i nju je greota ubiti, a svraka skenjas im gnezdo i vise ne dolaze,,koliko sam shvatio imas neko rastinje lepo zali naftom korenje to se posusi i vise nemas problema.....

ma koje gnezdo lol da ima gneznda ne bi bilo problema naravno nego dolaze da me ZAJEBVAJAU!

Link to comment
Share on other sites

ispishash se u kesu i bacish na njih ? :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...