Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Samo hejtuj deda, znam da bi ti oženio neku tako nešto da ti uradi ;D

To nije bio hejt trubo!

Sad na torent hitno i skini neki felinijev film pa da vidis na sta sam mislio :)\

Samo da ne zavrsis na drvetu deruci se "ocu zenu ocu zenu"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to je Monstrum, od Beninija

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kao najveci fashista mentor na faksu mi zakazao konsultacije u tri danas i ja sam po onom najvecem suncu isao do vuka.....ispustio sam dushu. Kevi nesto nije dobro, smorena jer joj je krvna slika sjebana iako se zdravo hrani (hemoglobin oko 100tke) pa sam joj kupio neki ucvetali veliki kaktus

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Nego, sta bi sa Ramijevim prijemnim?! Jel ostao kod istorije?

naravno, danas peglam testove opsthe kulture!

bash sam nekulturan akd smo kod toga. pola ovih pitanja oko klasichne muzike, to jest, kompozitora, ne znam. i to ne da ne znam, nego ne pomazhe ni sistem eliminacije :[

recimo, "glavni predstavnici baroka u klasichnoj muzici su?"

-mocart i betoven

-tartini i chajkovski

-vivaldi i de sarasate

-albinoni i rahmanjinov

-bah i hendl

ja bih rekao bah i hendl, ali samo zbog toga shto baha najvishe i slusham gajbi, a i za sarasata, albinonija i rahmanjinova nikad nisam chuo :|

plus mi je ovde kao tachan odgovor napisan mocart i betoven.

pa iam onda, "koji od anvedenih kompozitora ne pripada ruskoj petorici?"

-balakirjev

-sezar kjui

-a. bordin

-p.i. chajkvski

-modest musurgoski

-rimski korsakov

jebiga, samo 3 znam, i opet od ta tri ne znam ko je pripada, a ko ne, ruskoj petorci :/

e i da, jel se u odiseji 2001. chuje shtrausova muzika, izmedju ostalog? ono sa pochetka, tako je govorio zaratustra? mislim da sam prilichno siguran, pa ne moram da vam navodim shta je sve ponudjeno. ajde bole, ti sve znash o klasici!

i ima tako, svakavkih pitanja. vetjina su lagana, neka znam iz nepitajte kojih pricha (u svakom sluchaju ne spadaju u opshtu kulturu po mom skromnom mishljenju:), a ima i par koja su bash bezveze. ima chak nekih za koje nije prilozhen ni pravi odgovor, ni "nijedan od ponudjenih". mozhesh samo da izaberesh pogreshan odgovor...

Link to comment
Share on other sites

e da, kada smo vec kod tvog faksa, preksinoc je bilo sranje u Patrisu (domu) kada je neka studentkinja filozofskog fakulteta, presekla sebi vene nakon sto nije dobila desetku na ispitu...... i prezivela

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ja bih rekao bah i hendl, ali samo zbog toga shto baha najvishe i slusham gajbi

Da da kako da ne :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jedan Bosanac koji maši iz aviona vidljive kombinacije u mastermajndu, i jedan koji odgovara glasno i iz topa na svako pitanje, kao da je sedmogodišnje dete u telu odraslog čoveka. Retard fest, bilo me sramota da gledam od ćaleta.

Link to comment
Share on other sites

Moram nabaviti klimu, ne vredi vishe ovako :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

recimo, "glavni predstavnici baroka u klasichnoj muzici su?"

-mocart i betoven

-tartini i chajkovski

-vivaldi i de sarasate

-albinoni i rahmanjinov

-bah i hendl

ja bih rekao bah i hendl, ali samo zbog toga shto baha najvishe i slusham gajbi, a i za sarasata, albinonija i rahmanjinova nikad nisam chuo :|

plus mi je ovde kao tachan odgovor napisan mocart i betoven.

bah i hendl. mocart i betoven su "klasika u užem smislu", a za ostale nemam pojma.

pa iam onda, "koji od anvedenih kompozitora ne pripada ruskoj petorici?"

-balakirjev

-sezar kjui

-a. bordin

-p.i. chajkvski

-modest musurgoski

-rimski korsakov

jebiga, samo 3 znam, i opet od ta tri ne znam ko je pripada, a ko ne, ruskoj petorci :/

sezar kjui, jebi ga, on jedini tu nije rus :) valjda :)

e i da, jel se u odiseji 2001. chuje shtrausova muzika, izmedju ostalog? ono sa pochetka, tako je govorio zaratustra? mislim da sam prilichno siguran, pa ne moram da vam navodim shta je sve ponudjeno. ajde bole, ti sve znash o klasici!

rihard štraus, to je valjda ćale, izguglaj jebo te :)

sve u svemu, danas je pera na ircu sabio te tvoje testove, daj mu da ti radi prijemni

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...