Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mnogo su mi simpatichni ovakvi likovi koji su se primili na te besplatne akcije. Svet bi bio mnogo sumorniji da nema takvih naivnih idealista

nishta loshe od toga ne mozhe da bude zar ne? prestani da mrachish vishe ;)

Link to comment
Share on other sites

jbg :(

nista od fdu-a za ovu godinu...pao sam na tom testu,jednostavno nisam imao dovoljno vremena za razmisljanje,i kad me pritislo vreme,poceo sam da nagadjam manje vise...15min za 60 pitanja je zaista malo vremena,i treba znati odgovore na blic,jbg...

nista,probam filoloski da udjem na budzet,ako to ne prodjem (posto nesto bas i nemam vremena da se spremim kako valja),upisacu nesto u septembarskom roku,cisto da imam status "student",a FDU je tu i sledece godine,i tad cu lepo biti full spreman za njega... :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

@lesko

Jbg...sledeci put sigurno prolazis..:)

Napisao neku kilavu zalbu, pa sad moram da je nosim u postu, jel u sud vise ne mogu...:(

Mogao bih i ja da upisem "besplatne" akcije :)

Slam, slam, mlat, mlat...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

dobro vudu, ne čitaš ti jedini engadget

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mož da gruva kolko oće za filološki, ima još pet dana, moraće gadno da ga usere ili da se niko ne prijavi [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mož da gruva kolko oće za filološki, ima još pet dana, moraće gadno da ga usere ili da se niko ne prijavi [:D]

Pa shta da mu kazem? "Ko te jebe kad si glup, ne mozesh da upishesh fax!!1" Daj choveku malo podrshke, jbg!

BTW ovaj prijemni za RAF je bash retard-friendly, najveci problem mi je da nabubam 30 pitanja iz informatike, koja su klasichne definicije. ;)

.

Link to comment
Share on other sites

@jasamnepismen:

pa jebiga, ja uvek kažem realno mišljenje, ako je njemu do toga da ga neko laže, i govori mu "To bratori, sabijaš filološki, budžet ko iz pičke" onda ok, nek se on zavarava i neka veruje u to. Ali prijemni ni za filološki, a kamoli FDU se ne spremaju za 2-3 nedelje, a kamoli par dana.

I da, prijemni za RAF je mega smešan, moraju da uzmu što više para na upisu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

poludeh ovih dana... trazim stan, a nigde ne mozesh da nadjesh oglas jebenog vlasnika.... sve agencije koje deru, a nista ti ne pomognu... imam josh 15 dana do selidbe, pa sta mi bog da...

i naravno, ako neki zna nekog ko izdaje stan na Zvezdari bila bih mu veoma zahvalna...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

De rastu te komsinice. Od ovih mojih bi mogao da dobijem, eventualno, caj od lijandera, a ne cufte...E bre...

Ja mislim da nije prijemni za filoloski bas toliko tezak. Mislim da moze da se uradi pristojno. Narocito ako vec postoji neko predznanje iz srednje skole.

Drz se Lesko.

Nego, sta bi sa Ramijevim prijemnim?! Jel ostao kod istorije?

AH!!! sad sam se setio, peglo, dolazim.....sprem`te se, sprem`te kosuljeeee....

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...