Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

igrao sam basket posle cirka 5 godine [roflmao]

prijalo je! sad na xbox, fudbal i pivo!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neverovatno koliko je u srbiji 2008. cimanja potrebno da kupiš jebeni šporet. ako bih sad krenuo da nabrajam korake, smorio bih se opet. ali oni koji me znaju mogu sada da se nasmeju mentalnoj slici mene kako sa prodavcima razgovaram o funkcijama rerne.

a sad da vidimo šta ima od admin poslova na forumu...

u povratku iz skole sam naletela na kruleta na bajsu, i uspela da ga zaustavim. weeee :))

it's easy if you have tits!

Link to comment
Share on other sites

to sam na kraju i uradio

osim što nije najjeftiniji nego najfensiji ololol

ozbiljno, na momenat sam poželeo da skuvam nešto koliko je fensi ona ploča gore. šteta što nije za mene.

Link to comment
Share on other sites

Ceo dan sam igrao jebeni WOW i sad sam na kraju ispizdeo i obrisao ga i freezova acc. Jebe mi se vishe da tracim vreme! Sad sam se istushirao i odo' do grada malo...ako nadjem s kim naravno!

kili citas li ti ovo? :)))

Link to comment
Share on other sites

@jasamnepismen, smorices se posle dok instaliras sve patcheve i to :P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Upravo dodjoh sa trcanja...40 min sa tegovima od kilo na rukama....osecam se mnogo dobro...:)

@igore

Moje oci su stalno bile otvorene, ali nije bilo sta da vide:(((((

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...