Jump to content

top gear


Guest

Recommended Posts

Ne znam sta da kazem. Zao mi je Dzejmsa, ali je Dzeremi poslednjih par godina bio najgora inkarnacija britanskog arogantnog snoba i imperijaliste koji ide i pisha po malim narodima, koristeci termine koji su prolazili samo zato sto se radi o Azijatima, Meksikancima, Argentincima itd....Da je, poredeci kola sa npr Jevrejima, upotrebio slichne fraze leteo bi pre nekoliko godina josh. Mogu samo da zamislim koliko bi se israo po nama, da su kojim slucajem pravili neki specijal ovde, kao u Rumuniji.

 

Takodje, barem jedan manje razlog da vidim Hamonda je veliki plus.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Boleo bi me kurac. Ako ti se ne svidja takav humor, zasto gledas. Ako ne gledas, zasto dolazis ovde da istresas svoje frustracije? Jer koliko ja vidim imas sve protiv svega onoga kakva je emisija i na cemu se zasniva.

Stoti put dolaze ljudi ovde i na gomilu drugih mesta gde moze da se prica o top gear-u i pljuju kako je to glupa emisija i kako to to jao uvredljivo i bas se osecam lose kada zeza druge ljude... Ja ne idem na forum za sport da pljujem kako je fudbal sranje sport i 90 minuta se gomila idiota dodaje i dobijaju milijarde za to. 

Da ne pricamo to koliko nema smisla sto se istresa po slabijima. Zato su mu konstantno na tapetu ameri, francuzi, nemci?
Isto tako drka konstantno i britance koliko i sve ostale, a ne znam da li je za sebe rekao nesto normalno ikada...

Link to comment
Share on other sites

Komek, za koju godinu, nakon sto pochnes da se brijesh, shvaticesh da postoji razlika izmedju uvrede lichnosti i uvrede inteligencije, izmedju biti smeshan i arogantan, izmedju saljivdzije i picke. Mene Klarkson ne vredja lichno, ali ne mislim da je njegov nachin shale ista drugo nego arogantne, jeftine fore koje se koriste najmatorijim stereotipima o slabijima a ako si frajer zajebavaj se sa jacima od sebe a ne sa slabijima. Uskoro cesh imati pravo na lichna dokumenta, pa i pasosh i zamisli situaciju da u nekoj tamo zemlji morash da se borish sa stereotipima poput - citat "lazy, feckless and flatulent" koje je voditelj jedne od najgledanijih tv emisija ikada rekao pre dve godine o Meksikancima. Stereotipi i priche koje ih sadrze nekada imaju realne i ozbiljne posledice.

 

i btw kako bi ti reagovao, da li bi ti i dalje podrzavao Klarksona, da je tebi neko poginuo u bombardovanju 1999te a on radio test kola kroz tvoj grad sa registracijom UCK 99, sto je bio njegov fazon u npr Argentini pre koji mesec? Treba imati mozga i meru u humoru a veoma je amoralno ignorisati uvredljiv humor na tudj rachun, jer jednom cesh i ti biti meta takvih "fora"

 

Zar nisu oni bese pravili emisiju po zabitima u americi sa raznim uvredljivim natpisima?

 

Jesu

 

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mohi, ovo sam sa tobom raspravio pre tri meseca, pa da ne duzimo. Redneksi nisu niti drustveni tabu, niti vecina u Americi (to je kao kada mi zajebavamo batice - relikte dizel doba) te nisu adekvatni primer

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

mohi, ovo sam sa tobom raspravio pre tri meseca, pa da ne duzimo. Redneksi nisu niti drustveni tabu, niti vecina u Americi (to je kao kada mi zajebavamo batice - relikte dizel doba) te nisu adekvatni primer

Sećam se sad i sećam se da je u folklandskom ratu poginulo troje civila ili tako nesto pritom je ceo taj rat govnarija argentinskih diktatora.

Ja sam samo stava da oni drkaju sve bez nekog posebnog obzira, a onda ih BBC malo skreše kada čačkaju što se ne sme. To je nekome kul nekome nije ali mislim da su takvi prema svima. Što je najbitnije takvi su oduvek bili prema proizvodjacima kola i to im je glavni kvalitet.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Биће скроз другачије него пре, што је у реду. Видећемо да ли ће да буде успешно. Дајем му шансу.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

baš jadan završetak :(

 

kontam da su hteli da izbace to što su još bili snimili i vidi se da klarkson nije ništa novo snimao (ova dvojica su snimila delove u studiju), ali baš se nekako sramotno završila ova saga :((

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...