Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Da alkohol i automobili ne idu zajedno još jednom je potvrdio engleski biznismen koji se napio kao "majka" i pritom zagubio 150.000 evra vredan Lamborghini. 35-godišnji Glenn Knowles i njegov prijatelj Richard Mant zajednički su posedovali Lamborghini, a nedavno su obojica završili na optuženičkoj klupi jer su prema optužnici pokušali da prevare osiguravajuću kuću.

Knowles je poslednji vozio auto, napio se kao "majka" i zaboravio gde ga je parkirao, a Lambo nikada nije pronađen iako ima ugrađen sistem praćenja. Nakon šest dana suđenja obojica su oslobođeni optužbi, a zanimljivo je da engleskom biznismenu ovo nije prvi takav slučaj. Naime, jednom prilikom se takođe "ubio" od alkohola i izgubio Mercedes koji je tek nakon opsežne potrage pronađen iza jednog noćnog kluba.

Izvor : auto.blog.rs

:)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

E svašta :)

btw, ovde se negde vodila priča oko toga da je neko uzeo Panameru i da je neko od forumaša video istog da je vozi, itd itd.

E pa ja sam juče ujutru tj. oko 11h prolazio pored Mode u Njegoševoj i video tri komada, BG tablice, Panamera Turbo piše na njima, neke su starije tablaje, neke ove nove od pet cifara. Eto, možda vam bude zanimljivo :)

Link to comment
Share on other sites

E svašta :)

btw, ovde se negde vodila priča oko toga da je neko uzeo Panameru i da je neko od forumaša video istog da je vozi, itd itd.

E pa ja sam juče ujutru tj. oko 11h prolazio pored Mode u Njegoševoj i video tri komada, BG tablice, Panamera Turbo piše na njima, neke su starije tablaje, neke ove nove od pet cifara. Eto, možda vam bude zanimljivo :)

Pa jos davno je krenula Panamera kod nas da se vozi. Mi smo jos krajem oktobra snimali materijal Za SPEED TV (Opel Astra GTC) kada smo usnimili i Panameru, onaj snimak popularno znan kao "U Susret Panameri" :)

(3:25)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

jedina zamerka je sto su mogli sad bar na ovaj da stave 4x4 :)

FWD 300KS+ je za one koji znaju da voze! :))

btw,

Ministar trgovine i usluga Srbije Slobodan Milosavljević izjavio je u ponedeljak da će od 1. januara 2011. godine biti liberalizovano tržište naftnih derivata u Srbiji.

"Izjava premijera (Srbije Mirka Cvetkovića) od pre nekoliko dana bila je jasna i nedvosmislena, 1. januara 2011. se otvara tržište", kazao je Milosavljević na konferenciji u organizaciji Nacionalnog saveta za konkurentnost. Ministar je kazao i da su udruženja trgovaca naftnim derivatima podnela Komisiji za zaštitu konkurencije prijavu protiv Naftne industrije Srbije zbog zloupotreba monopolskog položaja na tržistu naftnih derivata.

www.beta.rs

daj boze....

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...