Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

Pricha oko ove 34oke je zanimljiva, veliki sam ljubitelj bmw-a i jako kvalitetni automobili su te 5ice ali ja ne mogu da smislim tu karoseriju nikako mi se ne svidja....

Takodje mi je zao shto taj kabrio nije izasho jer bi bio stvarno sexi bash zbog karoserije jer se sad tek vidi taj neki dodir.

Inache bmw zna da napravi auto tako tu nema neke polemike... inache u mojoj kuci se voze 2 bmw-a tako da znam shta je dobar auto... Jedva chekam taj sajam automobila u Bg-u :D

French Foreign Legion, Legio Patria Nostra! FFL ONE LOVE!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja potvrdjujem da se u njegovoj kuci voze 2 bmw-a! vozi mu burazer 2 burago igracke po tepihu! salim se, zaista poseduje 2 bmw-a

otkud mi znamo da ti nisi njegov alt?

i still call bullshit!

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi ja josh nishta ne regulishem jer sam klinac realno i cale i keva placaju gorivo i reg tako da ja nishta ne izdrzavam od toga....

Potroshnja jeste velika ali cale razmishlja tako da je radio ceo zivot da bi sad mogao da uziva ko chovek tako da nije neshto uzbudjen shto se tiche toga.... Tako da kad generalno pogledamo ja samo pozajmljujem auto od caleta :D

Shto se tiche ovo da su slike fake i to, ko kod me vidi na ulici da vozim ovaj auto (a ima ih par komada u celoj srbiji ) slobdno nek se javi da se uveri da je moj ....

French Foreign Legion, Legio Patria Nostra! FFL ONE LOVE!

Link to comment
Share on other sites

pazi,ne bih da kenjam,ja isto volim bmw... ali ti ga isprica ko da vozis spejs satl,a ne prastaru sedmicu koja je prevalila boga oca,cije je odrzavanje skuplje nego ceo auto. kad vidim tu staru 7 ili onog ''krimi'' audija a8,najezim se :) samo menjac na tim kolima,kad ode,vredi kao ceo auto..

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pazi,ne bih da kenjam,ja isto volim bmw... ali ti ga isprica ko da vozis spejs satl,a ne prastaru sedmicu koja je prevalila boga oca,cije je odrzavanje skuplje nego ceo auto. kad vidim tu staru 7 ili onog ''krimi'' audija a8,najezim se :) samo menjac na tim kolima,kad ode,vredi kao ceo auto..

Jebesh gorivo i registraciju bitno je tozla i benkica ..

French Foreign Legion, Legio Patria Nostra! FFL ONE LOVE!

Link to comment
Share on other sites

Nice...

Ali ima razlike machko :D 750 i L shto u prevodu znachi long verzija... pravljena generalno za veci luksuz... duza je ne znam tachno kolko mrzi me sad da ti dajem tachne podatke sa neta ako te zanima nadji tachno... ali znam da je duza od obichnog 750 i ima razlike... :D

French Foreign Legion, Legio Patria Nostra! FFL ONE LOVE!

Link to comment
Share on other sites

Nice...

Ali ima razlike machko :D 750 i L shto u prevodu znachi long verzija... pravljena generalno za veci luksuz... duza je ne znam tachno kolko mrzi me sad da ti dajem tachne podatke sa neta ako te zanima nadji tachno... ali znam da je duza od obichnog 750 i ima razlike... :D

Da, tacno... ta sa "i L" je skuplja. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

A kad sam vec tu, red je da vas obavestim da je na Speed-u objavljen novi test Opel Astre u GTC varijanti, sa 1,6 ECOTEC motorom.

Mesto za klik je ovde: http://www.speed-industry.com/articles.php?mode=view&type=1&id=367

gtc2m.jpg

A u ostalim vestima, kojih ima onako solidno mnogo:

Volkswagen Polo R

1,4 TSI 190 KS

volkswagen%20polo%20r.jpg

zatim, imamo novi svetski poredak u prodaji novih automobila! Sada vodi Volkswagen!

Dakle, VW je do sada u 2009. godini prodao 4,4 miliona vozila, Toyota na drugom mestu - 4 miliona, a sledi Ford (3,7 mil) koji je pretekao General Motors sa 3,6 miliona prodatih vozila.

A kad vec pricamo o BMW sedmici koju vozi legi0nar-ov tata, odnosno modelu oznake E32, ovih dana su iz kompanije procurele neke zvanicne informacije o tajnom modelu "sedmice", koja je trebala da se pojavi na trzistu tokom 1988. godine. Naime, radi se o Secret Seven modelu, jednom koji je ikada napravljen i koji ipak nikada nije usao u serijsku proizvodnju. Specificnost je u motoru, koji je trebao da ima 6,7 litara zapremine i cak 16 cilindara u V-rasporedu! BMW 767i je trebala da bude oznaka, a motor je imao 408 KS i 624 Nm, mogao je do stotke za oko 6 sek. uz maksimalnih 280 km/h (bez limitera). Nice...

bmw%20767i%201.jpg

bmw%20767i%20111%20v16.jpg

novi Porsche Boxter Spyder

kazu da mu ovo dodje kao neka vrsta naslednika legendarnog Speedster-a... 3,4 B6 320 KS

PorscheBoxsterSpyder_01.jpg

PorscheBoxsterSpyder_02.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...