Jump to content

ol' Skool


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

G jel si ti beshe tamo negde unazad stavio one male vojskice od plastike?

Ja sam imao i vojnike i nindze tako male,pa sam pravi chitava bojishta i scenarije od toga...ehh kakve su to epske bitke bile :D

Inache sad me je malo sramota shto pitam,ali kako se beshe zove legendarna igra sa tim malim vojnicicama?Igrao sam je kao nenormalan na soni kecu chini mi se... Valda Armyman?

Edited by Savov Zdravov

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

MM@Kao shto pretpsotavih :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

daj ne seri da si ovo igrao i uspeo da se setish kako se zove i josh gore da nadjesh sliku na netu :)))

ovo sam pikao na zxspektrumu dok josh nisam mogao kvaku da dodirnem :) ova je bila vrh, pogotovo u dva igracha, ti vuchesh brusa, a ortak vuche nekog debelog lika.

sad sam pokushao da se setim imena nekih iz tog vremena, al nema shanse ono ostale su mi slike samo u glavi. najvishe sam se tada lozhio na (mislim nisam siguran) na barbarian, 2d (3d je doshao 10 godina kasnije lol), samo dva lika okrenuta jedan prema drugom jedno 15ak poteza, kad mu odeschesh glavu dodje kornjacha, vuche lesh i shutira glavu .. koji vrh :)

Ma, ne da sam igrao Bruce lee, nego je to bio praznik...

A barbarian je isto bio cudo, narocito kad ne igras protiv kompa, nego protiv ortaka :)))....potez otsecanja glavom je bio najjaci kad se ono zavrti i onda mu sevne macem i ode glava, a vidi se mali gejzircic krvi i onda ova kornjaca (ili sta je vec bilo)...

I, naravno, mi koji smo postojali dok je najveci sin nasih naroda i narodnosti bio ziv:

tito-biggest.jpg

600px-Flag_of_SFR_Yugoslaviasvg.png

500px-Coat_of_Arms_of_SFR_Yugoslavi.png

GrboviSFRJ.jpg

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ma, ne da sam igrao Bruce lee, nego je to bio praznik...

A barbarian je isto bio cudo, narocito kad ne igras protiv kompa, nego protiv ortaka :)))....potez otsecanja glavom je bio najjaci kad se ono zavrti i onda mu sevne macem i ode glava, a vidi se mali gejzircic krvi i onda ova kornjaca (ili sta je vec bilo)...

samo ne mogu da se setim dal sam ikada preshao bruce-a .. ono kasnije je bash bilo hevilend. setjam se skupljao si neke lampione lol

a barbarian .. na to sam sjebao 2-3 dzoistika sa ortakom. fora sa tim vrtenjem i odsecanjem glave je jako sporo ishlo, tj. skoro uvek ti je prekidao sem ako nije banana. mi smo se lozhili na udarac glavom :))))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

A barbarian je isto bio cudo, narocito kad ne igras protiv kompa, nego protiv ortaka :)))....potez otsecanja glavom je bio najjaci kad se ono zavrti i onda mu sevne macem i ode glava, a vidi se mali gejzircic krvi i onda ova kornjaca (ili sta je vec bilo)...

koliko se secam, bio je ustvari neki dzin koji se, pre nego odnese telo, kezi debilno par sekundi :)))

lol nije dzin, nego neshto ali se stvarno kezi :)

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Ima i ona olimpijada za onaj najobichniji nintendo i to smo rokali po ceo dan secam se...

Pa dobre stare patke i tanjire shto se puca na njih leee leeee :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

koliko se secam, bio je ustvari neki dzin koji se, pre nego odnese telo, kezi debilno par sekundi :)))

lol nije dzin, nego neshto ali se stvarno kezi :)

ma ovo je vetj dvojka koliko se setjam, original je crno-beli i nema pozadine i vetji su likovi.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...