Jump to content

ol' Skool


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma jasno mi je da je bio long shot, ali ti si ipak kole :)

ma sto je najgore da si se potrudio da dash neki konkretan info (tipa ako su neki od casta neki lol wanabe muzichari) verovatno bih se i setio al ono, chemu? =o)

Link to comment
Share on other sites

omg stijo pa to je like c-produkcija, ali da secam se da je islo tipa na 3k =o)

inache da to za caleta je kljuchni info taj glumac se inache pojavljivao u raznim tv filmovima i serijama uvek kao neki poludeli ubica/manijak ;o))

Link to comment
Share on other sites

old-school-nikes.jpg

jea!

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Zvono kao spas je imalo 3-4 generacije ukoliko se secam dobro,ali shto je josh od skulije i shto je ishlo pre SbtB, je naravno :

cal-dream1.jpg

A ima i ona serija kada 2-3 ortaka zive kao i studiraju u parizu u nekom domu,isto je do jaja luda al ne mogu da se setim kako se zove xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

brate setio sam se svega cega sam mogao

eo jos nesto sto mi je sinulo dok sam cekao da zaspim nocas :)

cale fine vaspitane plavuse engleskinje koja je deo te ekipe, je upravnik tog koledza (srednje skole). help plox!

/izbunario sam - usa high

haha pa onaj mali sto zdere mesa, boze sacuvaj srbija je stvarno bila dno gde se sav talog filmske produkcije skupljao

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

keli i dona....dona chija bi faca potopila hiljadu brodova...

ali keli je onako, prava amerikana devojka. Btw izvalite samo kako je tuznu facu napravio brendon dok nosi ovu welter-kategorichnu andreu koja je u prvoj sezoni imala tipa 30 godina i izgleda i dalje kao klimakterichna kasirka.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...