Jump to content

Eurosong 2008 - veliko finale


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovaj laki se razume u muziku k'o moja baba... k'o i prosechan evrovizijski glasach u stvari! (chekam te sledetji petak na goldrushu) ;]]

nemate pojma svi vi. bosanska pesma je apsolutni hit!!

a ova ruska je sranje. shto dulio kazhe, zaboravish je odmah, plus on sranje peva na engleskom. al dobro, kao show ovo ono :]

inache nisam chuo nijednu od pesama iz drugog polufinala, nemam pojma kakve su. nisam chuo ni ove povlashtjene, sem shpanca.

p.s. ukrajinka je... hmmm, zgodna i to. ali ako je ono vama pojam ribe, nemate ukus ni za te stvari!1

Link to comment
Share on other sites

kele znaci 'ajde'. rus mentol najgrdja pesma, da je ripitujem deset puta i sklonim sluske, ne bih zapamtio melodiju...

Danas sam ishao do bulevara neshto, naravno, glavni hit je ruska pesma sa mobilnog telefona bez slushki :) Cuo sam jedno pet "grupa mladih" koji slushaju Dimu na mobilnom.

ali rasprava o pishljivom eurosongu... to samo na ruru ima :)

TI NE MORASH DA CITASH!!!2

voditelji su prokomentarisali nesto u fazonu: ako ste mislili da je rezija lose prenosila nastupa (ime francuskog izvodjaca), varate se... on je insistirao da mu tako izgleda nastup preko TV-a... :D

haha, onda je definitivno ludji nego sto sam mislio :))

ovaj laki se razume u muziku k'o moja baba... k'o i prosechan evrovizijski glasach u stvari! (chekam te sledetji petak na goldrushu) ;]]

nemate pojma svi vi. bosanska pesma je apsolutni hit!!

a ova ruska je sranje. shto dulio kazhe, zaboravish je odmah, plus on sranje peva na engleskom. al dobro, kao show ovo ono :]

inache nisam chuo nijednu od pesama iz drugog polufinala, nemam pojma kakve su. nisam chuo ni ove povlashtjene, sem shpanca.

hahaha ... bezhi bre tamo rupo jedna! Ti mi se pa kao razumesh! Normalno da razmisljam o pobedniku kao tipichni evrovizijski glasach jer upravo oni biraju pobednika. Da je pitanje suvog kvaliteta, portugalka iz WoW-a bi sigurno prosla bolje od mesta na kojem se nashla.

Link to comment
Share on other sites

bash zanimljivo koliko danas ima alternativnih pesama u odnosu na neki standard eurosonga :) to je kul, ono ko bi rekoa rnr da pichi na takvoj manifestaciji, i to solidan rnr koji bi postideo mnoge na onom gej mtvu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ali brate, realno gledano, Finska ima ispodprosečnu pesmu i za metalske standarde, ali je turska pesma jedna vrlo dobra non-gej alternativ rok pesma, apsolutno ne vidim šta joj fali. Idi bre slušaj pusiket dols! ;)

Ja nisam rekao da je turska pesma losha, rekao sam da joj ne stoji pevanje na turskom i da je to ubilo pesmu koja je melodijom dobra. Turski za dz dz tip pesme jednostavno nije. A izbegao bih dalje diskusije sa tobom na temu muzike, tachno i da slusham pusiketdols :> jer ti slushash one narkomane sto se deru!

bash zanimljivo koliko danas ima alternativnih pesama u odnosu na neki standard eurosonga :) to je kul, ono ko bi rekoa rnr da pichi na takvoj manifestaciji, i to solidan rnr koji bi postideo mnoge na onom gej mtvu

Atena je ako se ne varam bila druga sa svojim pank/ska pristupom pre tri godine, sto je ocigledno "nachelo" taj deo zhanrovskog spektra.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam rekao da je turska pesma losha, rekao sam da joj ne stoji pevanje na turskom i da je to ubilo pesmu koja je melodijom dobra. Turski za dz dz tip pesme jednostavno nije. A izbegao bih dalje diskusije sa tobom na temu muzike, tachno i da slusham pusiketdols :> jer ti slushash one narkomane sto se deru!

Nisu oni narkomani nego samo imaju drinking problem! A Pusiket Dols šmrču lajnove u bekstejdžu!1

Link to comment
Share on other sites

p.s. ukrajinka je... hmmm, zgodna i to. ali ako je ono vama pojam ribe, nemate ukus ni za te stvari!1

problem je sto nju na nastupu malo ruzno nasminkaju...ALI TI NISI SVESTAN KOLIKO ONA DOBRO IZGLEDA U PRIRODI !!!

video sam je ja jednom dok sam radio,nisam ni znao ko je,ali znam da sam blenuo u nju dobrih 10-15min...veruj mi da je POJAM RIBE !!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

problem je sto nju na nastupu malo ruzno nasminkaju...ALI TI NISI SVESTAN KOLIKO ONA DOBRO IZGLEDA U PRIRODI !!!

video sam je ja jednom dok sam radio,nisam ni znao ko je,ali znam da sam blenuo u nju dobrih 10-15min...veruj mi da je POJAM RIBE !!!

Ja bi se pre slozhio sa ramirezom...bash i nije neshto - ne da je ne bi otkinuo od kurca, al da sad balim na nju...za to ima daleko bolje ribe a eto kao shto predpostavljash - i ja sam je video uzhivo.

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

problem je sto nju na nastupu malo ruzno nasminkaju...ALI TI NISI SVESTAN KOLIKO ONA DOBRO IZGLEDA U PRIRODI !!!

video sam je ja jednom dok sam radio,nisam ni znao ko je,ali znam da sam blenuo u nju dobrih 10-15min...veruj mi da je POJAM RIBE !!!

druze, riba ima metar i po [:D] dobra je skroz naravno, usla je cak i medju top100 najlepsih zena na svetu, al' "pojam ribe" nije sigurno ;)

a dimi bilanu je produkciju ove pesme radio timbaland himself ;)

Link to comment
Share on other sites

i laki, proveritjemo ko je u pravu na megdanu!

Da, da, mnogo ste mi vi ovako jaki na rechima! A posle u petak, ne mozhete da ubijete ni nemketa dok pricha na mobilnom! :}

Inache, citah u blicu da je Dima dao za kompletnu stvar 10 miliona evra, sto je prilicno zanimljiva cifra. I razmisljao sam nesto, slicno smo mi radili prosle godine sa Marijom, doduse ne znam koji je kesh bio u pitanju, sto nam i jeste donelo pobedu generalno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...