Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni se lift nikada nije pokvario, al zato dajemo liku 50 eu mesečno za održavanje. tužno je što se takve stari i dalje smatraju luksuzom, odnosno što će sad vudu da me ishejtuje jer živim u fensilendu :)

ladno ti treba lift od privatne teretane u podrumu, do prvog sprata gde ti je living hall (room), drugog gde je tvoj quarters i do krova do bazena.. dedo

Link to comment
Share on other sites

brate 50e .. od chega je taj lift od tozla :)

fora je što lift kontroliše elektronika, pa treba priključiti laptop sa dijagnostičkim programom svakog meseca. taj program ima tipa tri lika u beogradu pa mogu da dižu cene kako hoće.

i 300 dinara, nemojte me zajebavati, koji majstor uopšte izlazi iz kreveta bez 20 evra danas :)))

g!!!: 50 evra majstoru mesečno ide iz fonda za održavanje zgrade. svaki stan daje po 1200 dinara mesečno u taj fond.

daki: najbolje da bih stavio teretanu u podrum.

Link to comment
Share on other sites

ipak nije gotova grmljavina, jebo nju :)

g!!!: 50 evra majstoru mesečno ide iz fonda za održavanje zgrade. svaki stan daje po 1200 dinara mesečno u taj fond.

aaaa, sad si se izvukao :) ja sam mislio da dajete mesechno 50e po stanu :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

a ostalih 200 evra daju cistacici da im zalije kokosove palme i akacije u hodniku?

nevermajnd....enihu, razmisljam se da li da odem do grada na neki sokic/neko ukusno jelo i cekam boleta da se pojavi online

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

fora je što lift kontroliše elektronika, pa treba priključiti laptop sa dijagnostičkim programom svakog meseca. taj program ima tipa tri lika u beogradu pa mogu da dižu cene kako hoće.

i 300 dinara, nemojte me zajebavati, koji majstor uopšte izlazi iz kreveta bez 20 evra danas :)))

g!!!: 50 evra majstoru mesečno ide iz fonda za održavanje zgrade. svaki stan daje po 1200 dinara mesečno u taj fond.

daki: najbolje da bih stavio teretanu u podrum.

ko bi rekao da za odrzavanje lifta uzimaju skoro koliko i za odrzavanje neke malecne racunarske mreze :)

onaj moj lift trazi okasti 24, a njega uvek kradu iz kompleta, tako da majstoru dajemo tih 20 evra jednom u 10 godina :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nikad mi nisu bili jasni ljudi koje budi tako neka buka...za vreme bombardovanja sam par puta prespavao paljbu protivavionskog topa parkiranog par desetina metara od zgrade =o))

bio je to zimski san, karakteristican za tvoju vrstu u to doba godine...:)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pada generalno sredjivanje kucnog kompa :) 2 nova hdd-a koja vire iz kucishta krsh kablova rastureno kuciste, nema vise smisla zaista :) reinstal i sve tako fino ... ah kako me mrzi... ipak cu da provozam bajk po grmljavini :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

fora je što lift kontroliše elektronika, pa treba priključiti laptop sa dijagnostičkim programom svakog meseca.

Gotovo, izvrsi Ivan Todorovic harakiri i sepuku odjednom!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

e kruko jesi vozio sinoc bajs oko 12 pola 1 ?:D

jesam brate, jesi me opet snimio negde? :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...